EuroBlech Murrelektronik

Infor rozšiřuje své české vývojové centrum

Společnost Infor rozšiřuje své vývojové centrum (Center of Excellence) v Praze. Čeští vývojáři se podílejí na tvorbě technologií podporujících strategii digitální transformace a Průmyslu 4.0, včetně BI, integračních a mobilních nástrojů.

 
Pražské středisko zajišťuje vývojové kapacity pro klíčové technologie Infor, včetně aplikační sady Business Intelligence, integračního middlewaru Infor ION umožňujícího snadno integrovat jak aplikace Infor tak software třetích stran, uživatelského prostředí Infor Ming.le a podnikových mobilních aplikací. Vedle toho centrum Infor v Praze poskytuje služby mezinárodní podpory pro Infor LN, podnikový ERP systém zaměřený na diskrétní výrobu a pro aplikace z odvětví pohostinství.

„Jsme velmi spokojeni s tím, že jedno z našich vývojových center je umístěno v České republice, v zemi s ohromným potenciálem technicky talentovaných lidí. S tím, jak se Infor stále častěji setkává s globální poptávkou po podnikových aplikacích pro podporu aktuálních trendů digitalizace, potřebujeme v našem centru více vývojářů, které hledáme v ČR i v dalších okolních zemích,“ řekl Kristian Ujlaki, Development Director, Infor ČR.

V kompletním obsazení bude rozšířené centrum zaměstnávat více než 300 vysoce kvalifikovaných IT vývojářů, kteří zaměří své úsilí na podporu globální strategie digitální transformace Infor. Ta umožňuje podnikům a organizacím využít veškerých výhod, jež přinášejí současné trendy digitalizace a Průmyslu 4.0.

Aby podniky dokázaly úspěšně přejít na digitální organizaci, potřebují podle společnosti Infor jasnou vizi a strategii digitální transformace. Klíčovou komponentou této transformace je ERP systém s hlubokou odvětvovou funkcionalitou, elegantním a vysoce funkčním uživatelským prostředím, přístupem k různým mobilním zařízením a výkonnou integrační technologií. „Ze strany českých výrobních společností v současné době identifikujeme rostoucí poptávku např. po Infor Configure Price Quote (CPQ) - aplikaci umožňující zefektivnit oblast produktové konfigurace a urychlit procesy nabídkového řízení prostřednictvím digitální integrace Infor CPQ se stávajícím ERP systémem. Firmy by si ale měly ze všeho nejdříve otestovat, že jejich stávající podnikový systém je připraven na moderní digitální technologie,“ řekl Ireneusz Kubies, channel manager, Infor ČR.
 
Publikováno: 18. 5. 2017 | Počet přečtení: 315