ABF Murrelektronik

Spolupráce ÚAMK s TÜV SÜD Czech

Ústřední automotoklub ČR (ÚAMK ČR) a společnost TÜV SÜD Czech, zabývající se oblastmi inspekce, certifikace, testování a vzdělávání v ČR, zahájily strategickou spolupráci v oblasti prosazování tématu bezpečnosti jízdy autem u široké české veřejnosti.

 
Ústřední automotoklub je jednou z nejstarších a nejrespektovanějších institucí na českém automobilovém trhu, která dbá na bezpečnost řidičů a spolujezdců. „Jelikož bezpečnost je naším posláním a klíčovou hodnotou naší společnosti, připadá nám spolupráce mezi našimi institucemi jako přirozený krok,“ prohlásil k zahájení spolupráce Oleg Spružina, generální ředitel TÜV SÜD Czech a vedoucí klastru Česko-Slovensko-Polsko pro skupinu TÜV SÜD ve střední Evropě.

„ÚAMK ČR je rádo za tuto formu spolupráce s tak významnou mezinárodní společností zabývající se i mimo jiné oblastí bezpečností v silničním provozu. Společně se budeme snažit ještě více prakticky prezentovat nutnost používání bezpečnostních pásů, dětských autosedaček a dalších aktivních či pasivních bezpečnostních prvků ve vozidle,“ říká Petr Vomáčka, tiskový mluvčí ÚAMK ČR.

Formou integrace komunikačních aktivit TÜV SÜD Czech a ÚAMK ČR na různých kanálech budou organizace společně prosazovat klíčové téma: bezpečnost při jízdě autem. Na jaře letošního roku je naplánováno společně komunikovat téma bezpečnosti autosedaček, v létě bezpečnost připoutání při jízdě a na podzim bezpečnost při spolujízdě.
 
Publikováno: 17. 5. 2017 | Počet přečtení: 242