Schunk

MCAE Systems otevřel novou divizi MDM

Dne 22. června podepsala společnost MCAE Systems, která je dlouholetým partnerem firmy Stratasys, smlouvu se společností Stratasys Direct Manufacturing o globálním servisním partnerství. MCAE Systems se tak stal devátým členem globální sítě partnerů, kteří poskytují služby z oblasti 3D technologií po celém světě.  

 

Díky tomu je vytvořena nová divize MCAE Direct Manufacturing (MDM), která bude unikátním technologickým centrem služeb společnosti MCAE Systems. Firma Stratasys Direct Manufacturing je nepřímá dceřiná společnost Stratasys Ltd. a jeden z největších poskytovatelů aditivních i konvenčních výrobních služeb v Severní Americe. Nyní rozšířil svou globální výrobní síť díky spolupráci s MCAE Systems.

„Uzavření tohoto partnerství nám pomůže rozšířit výrobu dílů pro rostoucí počet našich zákazníků nejen v České a Slovenské republice, ale v celé Evropě," uvedl Daniel Adam, jednatel společnosti MCAE Systems a ředitel divize MDM. Stáváme právoplatným členem této globální sítě poskytovatelů aditivních výrobních služeb a zprostředkujeme tak digitální továrnu budoucnosti českým i slovenským zákazníkům. Můžeme jim nabídnout větší kapacitu, což snižuje náklady i dodací lhůty.“

3D digitální technologie prostřednictvím MCAE již přes 20 let přispívají k uvedení inovativních technologií a řešení na trh, s cílem zlepšit vývoj produktů i výroby, její urychlení, optimalizaci procesů i užší kooperaci v rámci pracovních týmů. Stěžejními oblastmi, kde se nachází největší potenciál využití, jsou automobilový a letecký průmysl. Divize MDM bude nabízet služby v oblasti industriálních aditivních technologií (3D tisk), 3D optické metrologie, rekonstrukce dat, CNC obrábění, vakuového lití, rychlé výroby skořepinových forem pro přesné lití či rychlé výroby kovových prototypových dílů. Díky kombinaci zkušeností, a to jak z oblasti prodeje technologií a komplexních řešení, tak z oblasti služeb, dokáže MDM nyní zúročit své dlouholeté know-how a poskytnout nadstandardní služby s detailní znalostí jejich prostředí. Zákazníci se mohou spolehnout nejen na špičkové, moderní technologie, ale také na tým školených odborníků.  

 
Publikováno: 23. 6. 2016 | Počet přečtení: 666