rosler murr Schunk

Dvě dekády na trhu, přes dvě desítky dmychadel pro nejrůznější aplikace

Společnost KUBÍČEK VHS se specializuje na produkci takzvaných ROOTsových dmychadel a dmychadlových soustrojí využívaných ve velmi širokém spektru oborů – od průmyslu (např. zdroje vzduchu pro čistírny odpadních vod, úpravny pitných vod) až po zemědělství (dmychadlová soustrojí pro dojicí linky), nebo potravinářství, stavebnictví a řadu dalších odvětví.

 

Předností dmychadel společnosti KUBÍČEK VHS, je kompaktní konstrukce, vyznačující se mimořádnou odolností, spolehlivostí, nízkými nároky na údržbu a současně velmi dlouhou životností.
Jsme největším českým výrobcem a dodavatelem speciálních dmychadel a zařízení pro odsávání a přepravu výbušných plynů. Na českém, a stále více také na zahraničním trhu působí společnost KUBÍČEK VHS již téměř 20 let. Svým tuzemským i evropským partnerům garantujeme léty zdokonalovanou absolutní profesionalitu ve všech aspektech našich služeb. Důkazem, že takový přístup ke klientům má úspěch, jsou pozitivní reference našich českých i zahraničních klientů a dlouholetá vzájemná spolupráce.
Kromě technologicky dokonalé výroby, prodeje a velmi flexibilního servisu, disponuje společnost KUBÍČEK VHS také vlastním vývojovým pracovištěm, které dokáže navrhnout taková konstrukční řešení, jež splní všechny individuální požadavky zákazníka. Klientům jsme tedy schopni nabídnout technologicky vyspělá, sofistikovaná zařízení, která jsou výkonnější, energeticky úsporná, nižší hladinou hluku a vysokou mírou bezpečnosti. Naše dmychadla a dmychadlová soustrojí mají přitom jen minimální nároky na údržbu a obsluhu.
Garantujeme fundovaný servis a opravy nejen našich vlastních produktů, ale také zařízení od jiných výrobců. To podstatně zvyšuje komfort všech našich zákazníků. U vlastních produktů nabízíme i nadstandardní záruční lhůty a v České republice také expresní servis během 24 hod., v některých lokalitách dokonce už během pouhých 12 hod.
KUBÍČEK VHS, s.r.o. je samozřejmě držitelem osvědčení kvality řízení a certifikátů dle ISO 9001, ISO 14001, OHSAS 18 001, GOST a UkrSEPRO.©

Soustrojí dmychadel
Společnost KUBÍČEK VHS v současnosti vyrábí 21 velikostí ROOTsových dmychadel pro nejčastější aplikace:
     Provzdušňování nádrží na ČOV
     Praní pískových filtrů na úpravnách pitné vody
     Pneumatická doprava
     Přeprava a stlačování nevýbušných a neagresivních plynů
     Provzdušňování rybochovných nádrží a bazénů
     Doprava spalovacího vzduchu do vysokých pecí
     Odsiřování
     Doprava sušicího a ofukovacího vzduchu do technologie
Parametry:  
 Pracovní tlak    ΔP = 0 - 100 kPa
 Objemový průtok    Q = 20 - 20 000 m3/hod
 Výkon elektromotoru    P1 = 0,25 - 500 kW
 Připojovací rozměry    DN = 50 - 500

 

 
Publikováno: 3. 7. 2013 | Počet zobrazení: 3024 článek mě zaujal 589
Zaujal Vás tento článek?
Ano