rosler murr Schunk

PlantWatchDog hlídá čistírny odpadních vod

Společnost BIBUS s.r.o. představuje novinku – zařízení určené pro hlídání funkce biologické čistírny odpadních vod, případně pro dálkové ovládání a sledování pomocí SMS.

 

PlantWatchDog je určen pro domovní čistírny odpadních vod, které prozatím řízením vybaveny nejsou. Elektronická programovatelná jednotka permanentně monitoruje stav chodu dmychadla a potažmo čistírny odpadních vod. Umožňuje nastavit režim chodu a vyslat signál o stavu nebo případné poruše. Instalace PlantWatchDog trvá asi 1 minutu a je možné jej aplikovat i na stávající čistírny. Jednotka je naprogramována tak, že se po spuštění automaticky přizpůsobí individuálním podmínkám.
K zobrazení je užit LCD displej a k ovládání čtyři tlačítka na čelním panelu. Signalizace je zvuková, případně formou SMS.
Výrobce čistírny definuje podmínky potřebné pro chod čistírny a správnou funkci čištění, definuje chybové stavy a hlášení. Uživatel má možnost odečíst provozní parametry, chybové hlášení, změnit režim čistírny např. v době dovolené.
Výrobce, servisní organizace nebo např. i státní správa mají možnost sledovat dálkově příslušnou skupinu čistíren, pokud jsou vybaveny GSM modulem, čímž se maximálně zefektivní činnost dohledu a servisu.

 

 
Publikováno: 3. 7. 2013 | Počet zobrazení: 3184 článek mě zaujal 543
Zaujal Vás tento článek?
Ano