Ceratizit SPS AMPER 2019 Schunk EuroBlech Murrelektronik

Arburg otevírá novou „výkladní skříň“

Výrobce vstřikovacích strojů, společnost Arburg, spustil od května novou verzi své internetové prezentace, kde pro všechny případné zájemce zveřejňuje důležité informace. 

 

K hlavním charakteristikám nového internetového portálu patří orientace na zákazníka, specifika pro jednotlivé země, a přehledný rozcestník navigující k rychlému získání požadované informace.
„Při návrhu jsme se zaměřili na všechna přání a požadavky našich zákazníků,“ uvádí Juliane Hehl, výkonná ředitelka společnosti Arburg mající na starosti marketing. „Na přehledném zobrazení informací o společnosti má velký podíl jednoduché grafické zpracování. Díky animovaným obrázkům a logicky uspořádaným řešením je na první pohled zřejmá naše široká nabídka služeb.“
Firma kladla u nového pojetí portálu důraz na podrobné informace – např. o výliscích, odvětvích a postupech. Nové internetové stránky proto přehledně zobrazují aktuální informace, které zákazníci a další zájemci často vyhledávají – od ukázkových výlisků přes nejrůznější postupy, informace o odvětvích a technologie až po novinky, školení a nabídky pracovních pozic platných v konkrétních zemích.
Internetová prezentace musela nejen splnit vysoké nároky na vizuální stránku, ale také disponovat národními lokalizacemi a být kompatibilní se všemi současnými přenosnými i nepřenosnými koncovými zařízeními. Pokud si na úvodní stránce zvolíte zemi a jednu ze 14 jazykových verzí, zobrazí se na každé další stránce také odpovědná kontaktní osoba, na kterou se můžete obrátit s žádostí o další informace na dané téma.
Ze sekce Mediatéka si lze nově stáhnout různé propagační materiály, prohlédnout si obrázky vycházející v rámci časopisu „today“ vydávaného společností ARBURG a shlédnout zajímavá videa. Strukturovaná část „Řešení“ bude navíc doplněna o informace týkající se podniku a nabízených služeb a také o oddíl pro novináře.
 

 
Publikováno: 16. 7. 2012 | Počet zobrazení: 1567 článek mě zaujal 276
Zaujal Vás tento článek?
Ano