rosler murr Schunk

Arburg otevírá novou „výkladní skříň“

Výrobce vstřikovacích strojů, společnost Arburg, spustil od května novou verzi své internetové prezentace, kde pro všechny případné zájemce zveřejňuje důležité informace. 

 

K hlavním charakteristikám nového internetového portálu patří orientace na zákazníka, specifika pro jednotlivé země, a přehledný rozcestník navigující k rychlému získání požadované informace.
„Při návrhu jsme se zaměřili na všechna přání a požadavky našich zákazníků,“ uvádí Juliane Hehl, výkonná ředitelka společnosti Arburg mající na starosti marketing. „Na přehledném zobrazení informací o společnosti má velký podíl jednoduché grafické zpracování. Díky animovaným obrázkům a logicky uspořádaným řešením je na první pohled zřejmá naše široká nabídka služeb.“
Firma kladla u nového pojetí portálu důraz na podrobné informace – např. o výliscích, odvětvích a postupech. Nové internetové stránky proto přehledně zobrazují aktuální informace, které zákazníci a další zájemci často vyhledávají – od ukázkových výlisků přes nejrůznější postupy, informace o odvětvích a technologie až po novinky, školení a nabídky pracovních pozic platných v konkrétních zemích.
Internetová prezentace musela nejen splnit vysoké nároky na vizuální stránku, ale také disponovat národními lokalizacemi a být kompatibilní se všemi současnými přenosnými i nepřenosnými koncovými zařízeními. Pokud si na úvodní stránce zvolíte zemi a jednu ze 14 jazykových verzí, zobrazí se na každé další stránce také odpovědná kontaktní osoba, na kterou se můžete obrátit s žádostí o další informace na dané téma.
Ze sekce Mediatéka si lze nově stáhnout různé propagační materiály, prohlédnout si obrázky vycházející v rámci časopisu „today“ vydávaného společností ARBURG a shlédnout zajímavá videa. Strukturovaná část „Řešení“ bude navíc doplněna o informace týkající se podniku a nabízených služeb a také o oddíl pro novináře.
 

 
Publikováno: 16. 7. 2012 | Počet zobrazení: 2735 článek mě zaujal 565
Zaujal Vás tento článek?
Ano