its murr Schunk

Široký sortiment z nerezového materiálu šitý na míru

Nosným programem je výroba nerezových vysokotlakých hydraulických šroubení na řezný prstenec do 630 barů.

 
Schwer Fittings, s.r.o. vznikla v roce 1993 jako dceřiná společnost firmy Schwer Fittings  GmbH se sídlem ve švábském Denkingenu.
Výchozím materiálem pro sortiment nerezových vysokotlakých hydraulických šroubení je téměř výhradně kovaná či tažená austenitická ocel podle DIN 1.4571 (AISI316-Ti). Žádná jiná firma se nemůže pochlubit tak širokým sortimentem těchto šroubení z nerezového materiálu. Kromě toho se Schwer Fittings zabývá výrobou nízkotlakých třídílných šroubení, fitinek, kolen a dalších součástí potrubí. Výrobní činnost vhodně doplňuje činnost obchodní, v níž jsou zastoupeny např. kulové kohouty, manometry, příslušenství pro manometry, tlakové převodníky, teploměry, trubky,  pneumatické pohony a elektropohony.
Velký důraz klade Schwer Fittings na kvalitu. Každý vyrobený díl je po kontrole označen symboly „sf“ a číslem zkušebního protokolu. Pravidelně probíhají tlakové zkoušky.
Během své existence si Schwer Fittings vybudovala významné postavení na evropském trhu i v zámoří. Pobočky má ve Francii, Anglii, Itálii, Nizozemsku, Rakousku, na Slovensku, ve Španělsku, v Polsku, Finsku, Švýcarsku, Rumunsku, Rusku, Číně, Dubaji a ČR. Hlavním posláním české pobočky Schwer Fittings s.r.o., se sídlem v Městě Touškově v okresu Plzeň sever, je výroba a obchodní činnost. Až 100 % výroby odebírá mateřská společnost, firma však nabízí možnost zakázkové výroby podle dodané dokumentace. Tým odborníků a konstruktérů je schopen řešit problémy svých zákazníků k jejich úplné spokojenosti.
 
Publikováno: 5. 2. 2011 | Počet zobrazení: 3332 článek mě zaujal 524
Zaujal Vás tento článek?
Ano