murr Schunk

Hydraulické rozvaděče a ventily švýcarské firmy Wandfluh AG

Společnost Wandfluh AG je globální dodavatel standardních i specializovaných  hydraulických komponent s mnoha provedeními a funkcemi. Je známá na trhu svými produkty pro nejnáročnější aplikace.

 

Wandfluh AG se zaměřuje hlavně na hydraulické rozvaděče, sedlové ventily, škrticí a tlakové ventily, miniaturní hydrauliku, vestavné ventily a řídicí elektronické komponenty.
K výhodám patří mnoholetá tradice výroby, nejvyšší výrobní technologie a celosvětová obchodní síť, krátké dodací termíny, certifikace ISO 9001 a švýcarská kvalita.
Zkušenosti společnosti umožňují optimální vývoj zákaznických komponent a hydraulických systémů dle individuálních požadavků uživatele.

Produkty Wandfluh se pro své špičkové vlastnosti využívají v těchto oborech:

- obráběcích strojích
- papírenském, textilním a plastikářském průmyslu
- stavebních a lesních strojích
- robotizaci a manipulačních přístrojích
- energetických zařízeních
- lodním stavitelství a offshore aplikacích
- podvodních aplikacích
- chemickém a těžařském průmyslu  

Sedlové ventily
Vysoká těsnost provedení, vhodné pro zvedací, napínací a upínací zařízení. Široký sortiment provedení, speciální schémata zapojení, s možností plynulého přepínání a   varianty se speciální povrchovou úpravou. Možnost nestandardního provedení cívky a nestandardního napětí.

Proporcionální  technologie
Proporcionální ventily ve vestavném, přírubovém nebo modulovém provedení.
Digitální nebo analogová elektronika, možnost řízení ve více osách nebo synchronizace pohybů.
Řízení rychlosti, síly nebo polohy v otevřené nebo uzavřené smyčce - toto řešení poskytuje vysoké dynamické vlastnosti. K dispozici jsou také proporcionální ventily s integrovanou elektronikou.

 

Miniaturní hydraulika
Ventily s miniaturní zástavbou a hmotností, ovládací cívky s minimální výkonovou spotřebou. Kompletní sortiment prvků se všemi základními funkcemi. Kompaktní design. Hodí se pro aplikace, kde jsou požadovány nejmenší možné zástavbové rozměry.

Nevýbušné provedení rozvaděčů a ventilů dle ATEX
Společnost Wandfluh vyrábí nejširší sortiment komponent v nevýbušném provedení  dle ATEX, s různým provedením povrchové úpravy, až po provedení z nerezové oceli.

Individuální řešení
Aplikace a specifická řešení vyvinutá ze zkušeností s výrobou standardních  komponent. Provedení a softwarová řešení optimalizovaná pro požadovanou aplikaci. Individuální obchodní a technické poradenství, kompletní know how od jednoho dodavatele.
 
Komponenty Wandfluh jsou ideální pro použití ve Vašem zařízení.
www.wandfluh.com

Výhradní zastoupení Wandfluh pro Českou republiku zajišťuje společnost HYDROMA, spol. s r.o.

 
Publikováno: 5. 2. 2011 | Počet zobrazení: 4262 článek mě zaujal 747
Zaujal Vás tento článek?
Ano