its murr Schunk

Hydraulika Glentor pro rok 2011

Glentor s.r.o. působí od svého založení v roce 1995 na trhu České republiky i států Evropské unie v oboru hydraulických, pneumatických prvků a systémů. Firma se dlouhodobě zabývá opravami a servisem hydraulických prvků a zařízení, vlastní výrobou hydraulických a pneumatických prvků, agregátů, a dále obchodní činností doplněnou kvalifikovaným poradenstvím v oboru hydrauliky a pneumatiky.

 

Společnost vystupuje na českém trhu jako autorizovaný obchodní zástupce několika zahraničních firem, z nichž nejvýznamnějšími jsou firmy Linde Hydraulics, Spitznas a MAHLE Industriefilter. Po technické stránce je firma vybavena moderními obráběcími centry, brousicí, lapovací a honovací technikou, tříosým optickým měřicím zařízením Mitutoyo a nejnovějším zkušebním testovacím zařízením řízeným počítačem pracujícím v energeticky úsporném režimu - DYNTEST. Technická kancelář společnosti pracuje s podporou moderních informačních technologií a využívá k projektování a vývoji jednotlivých prvků i celých systémů softwarové produkty odpovídající soudobým požadavkům oboru i finálních zákazníků (3D Solid Works). Glentor s.r.o. je kvalifikovaným a spolehlivým partnerem pro mnoho tuzemských i zahraničních zákazníků.
Ve druhé polovině loňského roku zavedla naše společnost výrobu hydraulických hadic spojenou s dodávkami armatur a veškerého příslušenství přímo na prodejně v sídle firmy v pražské Hostivaři. Prodejna je vybavena zázemím pro zákazníky k vyřizování vyráběných a operativních dodávek. Sortiment na prodejně obsahuje i vše potřebné k údržbě hydraulických systémů, případné opravy při příjezdu technikou zajišťujeme operativně na místě. Uvedený rozsah činností střediska hadic a prodejny hydraulických prvků umožňuje současně zrychlení montáží hydraulických agregátů pro mobilní a průmyslovou hydrauliku.
Pro rok 2011 si Glentor s.r.o. postavil s využitím dosavadních výsledků své práce nové cíle pro rozšíření dodávek na náročné trhy u zahraničních zákazníků. Jde převážně o dodávky hydraulických pohonů mobilních strojů, hydraulického a pneumatického nářadí pro těžké provozy, dodávky specielních hydraulických prvků zákaznických provedení. Pro tuzemské zákazníky připravujeme alternativy nově vyvinutých hydraulických agregátů dle individuálních požadavků. Jako příklad uvádíme níže typy pro mobilní i stacionární užití v oblasti mechanických pohonů. Technické informace k možnostem dalšího použití v našem obchodním oddělení a na www.glentor.cz. Naše firma právě v dodávkách specielních zákaznických provedení vidí jednu z cest vpřed v současné světové ekonomické situaci. Vyžaduje to ovšem trvalý operativní přístup všech našich pracovníků k řešení požadavků trhu v celém procesu rozvoje, výroby, obchodu a služeb zákazníkům.
Společnost je držitelem řady technických certifikátů dokládajících technickou a kvalifikační způsobilost pro dodávky do náročných odvětví včetně hlubinné těžby surovin, železniční a autobusové dopravy i chemického a plynárenského průmyslu. Od roku 2003 je držitelem certifikátu systému jakosti podle normy ČSN EN ISO 9001:2001. 

Tento certifikát byl v lednu 2010 obnoven podle inovované normy ČSN EN ISO 9001:2009.

 
Publikováno: 5. 2. 2011 | Počet zobrazení: 3038 článek mě zaujal 514
Zaujal Vás tento článek?
Ano