murr Schunk

Špičkové značící technologie Markem-Imaje

Letošní rok se nese pro společnost ONDRÁŠEK, která je výhradním dodavatelem popisovacích zařízení francouzské firmy Markem-Imaje, ve znamení velkých úspěchů. Novinky, které dosud představila na veletrzích v Brně a Praze, oceňují zákazníci i odborná veřejnost.   

 

Nejmodernější ink-jet tiskárna Markem-Imaje 9232 získala díky inovacím a nízkým provozním nákladům na veletrhu EMBAX/SALIMA v Brně prestižní ocenění Zlatý Embax 2012 a v Praze na veletrhu FOR INDUSTRY 2012 cenu odborné poroty.

Značka světové kvality
Markem-Imaje je v současné době jeden z největších dodavatelů značících technologií na světě. Její hlavní strategií je čistý design, spolehlivost, jednoduchost a důraz na ekologii. Hlavní priority výrobce tiskáren Markem-Imaje jsou nízké provozní náklady všech zařízení, které dodává, a ochrana životního prostředí. Společnost ONDRÁŠEK INK-JET SYSTEM spol. s r.o. se nyní soustřeďuje výhradně na zastoupení tiskáren Markem-Imaje a nabízí celé portfolio služeb spojených s prodejem těchto tiskáren a kompletní technickou podporou včetně školení, dodávky originálních spotřebních materiálů a servisu pro zákazníky. S narůstajícím počtem zákazníků a s cílem zajistit jejich nejvyšší možný komfort a spokojenost, přistoupila společnost ONDRÁŠEK v posledních letech také k významnému rozšíření svého obchodního i servisního týmu. Efektivní a úsporný provoz tiskáren Markem-Imaje oslovuje stále více zákazníků prakticky ze všech průmyslových odvětví, kde je vyžadován precizní a rychlý potisk dat na různé materiály.

Vývoj a ekologie ruku v ruce
Společnost ONDRÁŠEK INK-JET SYSTEM spol. s r.o. už dnes nabízí celé portfolio produktů Markem-Imaje, které dokážou komplexně pokrýt rozmanité charaktery označování výrobků. Všechny řady tiskáren Markem-Imaje prochází neustálým vývojem, který se soustředí zejména na zefektivnění tisku, snižování nákladů na energie i náplně a použití vysokého procenta recyklovatelných materiálů při výrobě tiskáren, ve snaze co nejméně zatížit životní prostředí. Nejmodernější tiskárny Markem-Imaje tak používají ekologicky šetrné náplně a trvale redukují spotřebu ředidla při tisku. Vlastní těla tiskárny a součásti nejnovějších produktů Markem-Imaje jsou vyrobeny z recyklovatelných materiálů, zejména z nerezové oceli. Společnost Markem-Imaje je jedním z největších výrobců popisovacích zařízení na světě a respekt k životnímu prostředí patří spolu s trvale udržitelným rozvojem, špičkovými produkty a bezpečným provozem mezi její největší priority.
 
Novinky: ink-jet tiskárna 9232 a termotransferová tiskárna SmartDate X60
Pro letošní rok společnost ONDRÁŠEK INK-JET SYSTEM spol. s r.o. představila už několik špičkových produktů francouzské společnosti Markem-Imaje. Poslední novinkou z osvědčené řady 9000 je ink-jet tiskárna MI 9232, která získala již dvě významná ocenění: první místo na mezinárodních veletrzích EMBAX/SALIMA v Brně v soutěži o Zlatý Embax 2012 a cenu poroty na pražském veletrhu FOR INDUSTRY 2012.
Tiskárna MI 9232 je převratnou novinkou v oblasti označování a kódování výrobků. Vysoce funkční zařízení umožňuje optimální a transparentní značení, lepší výkon tisku, spolehlivý každodenní provoz spolu s průběžnou kontrolou tiskových nákladů a snížení množství odpadu. Díky inovacím došlo k výraznému snížení spotřeby provozních náplní, kterou výrobce garantuje. Tiskárna dosahuje provozní disponibility až 99,6 % v provozu bez přímé asistence, výměna náplní je rychlejší a bezpečnější bez nutnosti zastavení tiskárny. Umístění tiskárny 9232 v provozu má více variant: na lince, na stole nebo i na stěně. Obsluha tiskárny je pohodlná a přehledná pomocí dotykového displeje. Kvalitní zpracování a nejmodernější technologie také prodloužily životnost tiskárny. Inovace spolu s důrazem na úsporu nákladů a co nejmenší ekologickou zátěž provozu, to je právem oceněná MI 9232.  
Další letos představenou novinkou je termotransferová tiskárna SmartDateX60. MI X60 je naprosto revoluční tiskárnou, která umožňuje výkonný potisk pružných materiálů na balících linkách s vysokou rychlostí provozu. Díky neustálému vývoji technologií Markem-Imaje má SmartDateX60 jedinečný systém, který umožňuje nepřetržitý monitoring kvality všech tiskových bodů, jejichž životnost je garantovaná. Termotransferová tiskárna X60 je speciálně vyvinutá pro potisk pružných materiálů, fólií a etiket. Neobsahuje žádné náhradní díly, které by podléhaly opotřebení a tím jsou výrazně sníženy náklady na preventivní údržbu.
Pro květnový Mezinárodní strojírenský veletrh v Nitře si společnost ONDRÁŠEK připravila prezentaci produktů Markem-Imaje na větší ploše než v roce minulém. V přízemí pavilonu A bude na stánku číslo 7 prezentovat všechny horké novinky tohoto roku. Představeny budou zejména tiskárny 9020, 9040 s novými inkousty plus už zmíněná oceněná 9232, dále termotransferové tiskárny SmartDateX40 a novinka SmartDateX60 a také tiskárna velkých znaků s rychleschnoucím voskem MI 5800, která zaručuje 100% čitelnost čárových kódů.
 

 

 
Publikováno: 18. 6. 2012 | Počet zobrazení: 2418 článek mě zaujal 420
Zaujal Vás tento článek?
Ano