rosler murr Schunk

Nejlehčí a nejodolnější nové termokamery FLUKE řady TI(R) 125,110 a 100

Společnost FLUKE s hrdostí představuje zcela novou řadu termokamer, které jsou účelně konstruovány tak, aby pomohly uživatelům vykonat více práce za kratší dobu a to i v tom nejdrsnějším prostředí.   

 

Projekt, který by normálně zabral hodinu, lze nyní s novou termokamerou dokončit za pár minut. Nejnovější řada termokamer FLUKE jsou nejlehčí a nejodolnější profesionální výrobky tohoto druhu, jaké lze v současnosti na trhu koupit.

Systém ostření IR-OptiFlex™
S využitím revolučního a mimořádně odolného systému ostřeni Fluke lze odhalit
problémy mnohem rychleji. Systém ostřeni IR-OptiFlex dosahuje optimálního zaostřeni kombinaci objektivu s pevným ostřením, který usnadňuje použiti s flexibilitou manuálního ostřeni v jedné kameře.

Technologie IR-Fusion®
Termokamera disponuje intuitivní technologií IR-Fusion, nejlepší  v oboru. Patentovaná technologie společnosti Fluke zajišťuje sloučeni digitálních a infračervených snímků do jediného záběru a umožňuje přesnou dokumentaci problematických oblastí.

Odolné provedení a ovládání jednou rukou
Lehká profesionální kamera nabízí uživatelům odolnost a spolehlivost. Zaostřeni lze provádět jediným stiskem. K dispozici je laserový ukazatel a svítilna. Intuitivní ovládáni umožňuje pouze namířit a stisknout. Žádný jiný výrobce kromě společnosti FLUKE nenabízí odolnější a ergonomičtějši přístroje.

Záznam videa ve více režimech
Jediná dostupná termokamera umožňuje na problémových místech zaznamenat video bez ostřeni ve viditelném pásmu a infračerveném spektru s plným využitím
možnosti technologie IR-Fusion. Obsluha může sledovat procesy v průběhu času, snadno vytvářet zprávy o vývoji infračerveného spektra a vyhledávat další problémy.

Systém poznámek IR-PhotoNotes™
Pro přesné určení problematických oblastí umožňuje termokamera pořídit až tři digitální záběry ke každému souboru. Lze přidat snímky zařízení, továrních štítků motorů, dceřiných pracovišť nebo jiných užitečných informací.

Elektronický kompas
Užitečná funkce, která zajišťuje, aby z informací bylo patrné, kde se daný problém nachází. Záznam z kompasu lze snadno zobrazit ve zprávách i snímcích.


Kontakt:
AHLBORN měřicí a regulační technika spol. s r.o.
Autorizovaný distributor termokamer FLUKE
Dvorecká 359/4, 147 00 Praha 4
Tel.: 261 218 907, fax: 261 210 744, e-mail: ahlborn@ahlborn.cz, www.termokamery.cz
 

 

 
Publikováno: 5. 4. 2012 | Počet zobrazení: 2574 článek mě zaujal 533
Zaujal Vás tento článek?
Ano