rosler murr Schunk

Svátek technologií a inovací v Praze

Od 13. do 16. března se na výstavišti PVA EXPO PRAHA v Letňanech uskuteční průmyslové veletrhy FOR INDUSTRY, FOR LOGISTIC, FOR ELECTRON, FOR ENERGO a FOR AUTOMATION zaměřené na strojírenství, logistiku, elektrotechniku, energetiku a automatizaci.   

 

Společná vstupenka umožní návštěvníkům vstup do celého areálu, budou se tak moci seznámit na jednom místě s novými trendy a technologiemi úzce navazujících průmyslových oborů.
Absolutní světovou novinkou, největšího světového výrobce přesné měřicí techniky Mitutoyo, bude superpřesný mikrometr s rozlišením 0,1 µm a přesností v celém rozsahu MPEj = 0,6 µm. V expozici společností Aimtec a LogTech se na praktické ukázce můžou návštěvníci seznámit s tím, jak efektivně a bezchybně vychystávat různé druhy zboží pomocí technologie Pick by Light. Na stánku firmy ONDRÁŠEK INK - JET SYSTEM spol. s r.o. bude jedinečná možnost zhlédnout veškeré technologie používané pro označování a identifikaci výrobků, které společnost Markem-Imaje S.A.S. nabízí svým současným a budoucím zákazníkům. Na veletrhu For Industry bude představena zcela nová generace ink-jet tiskáren 9232.
Společnost Strojírna KUKLENY představí možnosti speciálních vícevřetenových hlav, vyráběných dle konkrétního zadání a potřeb. Česká firma LARM a.s. bude prezentovat nové typy inkrementálních a absolutních snímačů: typ MIRC a MARC pracujících na magnetickém principu. Na veletrhu v expozici MCAE Systems, s.r.o. mohou návštěvníci vidět i cenově dostupnou osobní 3D tiskárnu Dimension uPrint Plus určenou přímo na pracovní stůl, která staví modely pro vizualizaci, funkční testy, plánování a spolupráci z odolného materiálu ABSplus™. Fabory CZ Holding s.r.o., dodavatel spojovacího materiálu a nářadí pro profesionály, bude prezentovat širokou nabídku sortimentu: šrouby, matice, podložky, kolíky, závitové tyče, vruty a další výrobky s možností kusových dodávek zákazníkovi. TECNOTRADE OBRÁBĚCÍ STROJE s.r.o. představí novinku v podobě CNC horizontálního centra LYNX 220 LMS.
Nenechte si ujít březnové průmyslové veletrhy v Praze, jejichž nabídka je opravdu pestrá. Novinkou je doprovodná akce For Jobs, která se zabývá pracovními příležitostmi v průmyslových oborech. Připravují se workshopy: Galerie inovací, Brána inovačnímu podnikání otevřená, Inovace v oblasti výroby a optimálního využití elektrické energie, E-mobilita v dopravě a pod.
Více na www.forindustry.cz
 

 

 
Publikováno: 5. 4. 2012 | Počet zobrazení: 2651 článek mě zaujal 569
Zaujal Vás tento článek?
Ano