Rosler murr Schunk

Průmyslové veletrhy v Praze již v březnu 2012

Rok 2012 přináší novinky ve veletržním kalendáři ABF, a.s. Jako organizátor veletrhů FOR INDUSTRY a FOR LOGISTIC a souboru elektrotechnických veletrhů FOR ELECTRON, FOR ENERGO a FOR AUTOMATION se veletržní správa rozhodla pořádat tyto odborné veletrhy souběžně a maximálně tak využít kapacitu areálu PVA EXPO PRAHA.   

 

I při spojení zůstává veletrhům samostatnost v rámci jejich umístění ve výstavních halách i realizaci mediální kampaně, která tak nabývá dvojnásobně na síle. Souběh veletrhů v termínu 13. – 16. 3. 2012 přinese všem vystavujícím firmám nové návštěvníky z řad jednotlivých oborů a povede tak k zatraktivnění průmyslových veletrhů v Praze.
11. mezinárodní veletrh strojírenských technologií FOR INDUSTRY 2012 představuje v hlavním městě České republiky jedinečnou příležitost pro prezentaci moderní výrobní techniky, progresivních technologií a inovačních trendů, které mají široké uplatnění a jsou podporou pro hospodářský rozvoj. Využití všech výhod výrobních a informačních technologií je neodmyslitelným předpokladem proto, jak co nejefektivněji navrhnout, vyrobit a dodávat na trh nový výrobek. Cílem je vytvořit komplexní platformu pro řešení problematiky v jednotlivých odvětvích strojírenství s prostorem pro technologické spolupráce, nabídky, poptávky i prezentace pracovních příležitostí v technických oborech.

Chcete být vidět? Nabízíme Vám řešení ...
Rezervujte si své místo na veletrhu včas a sami si vyberte umístění Vaší expozice. Na internetových stránkách veletrhů naleznete kompletní informace pro vystavovatele včetně nabídky speciálních prezentací na klíč. www.forindustry.cz
 

 

 
Publikováno: 6. 3. 2012 | Počet zobrazení: 3471 článek mě zaujal 724
Zaujal Vás tento článek?
Ano