asseco Aimtec murr

WAPIC 2 pro velký zájem pokračuje

Panasonic znovu otevře webovou akademii WAPIC 2, seriál technických on-line seminářů.

 

V rámci průmyslové divize firmy Panasonic byly dříve jednotlivé výrobkové skupiny (např. elektronické součástky, senzory, svařovací roboty, osazovací automaty, řídicí systémy apod.) zastoupeny různými prodejními kanály. Panasonic postupně tyto produktové skupiny slučuje do jednoho širokého portfolia a všechny s průmyslem související aktivity budou v blízké budoucnosti zastřešeny značkou Panasonic Industry. Novým produktovým skupinám, jednotlivým produktům a klíčovým projektům se bude věnovat WAPIC 2 (Webová Akademie Panasonic Industry Czech).
Seriál on-line seminářů naplánovaný na jarní měsíce představí klíčovou část portfolia. Všechny informace budou k dispozici na webových stránkách a každý se může přihlásit k tématu, které ho bude zajímat. Bude zde dostatek prostoru představit Panasonic Industry jako inovativní společnost poskytující kvalitní produkty i služby pro široké spektrum průmyslových oborů.
Každý čtvrtek počínaje 1. dubnem vždy od 13 hodin se budou jednotlivé technické semináře v půlhodinovém vstupu věnovat konkrétnímu tématu. Na konci každého semináře bude prostor na otázky a odpovědi.

Více informací je k dispozici na stránkách: www.panasonic-electric-works.com/cz

Můžete nám poslat e-mail nebo zavolat a my vás budeme informovat o konkrétních termínech a tématech s dostatečným předstihem. Registrovat se lze na konkrétní seminář prostřednictvím e-mailu: info.pewczs@eu.panasonic.com

 
Publikováno: 16. 4. 2021 | Počet zobrazení: 648 článek mě zaujal 159
Zaujal Vás tento článek?
Ano