MURR2 Schunk

Konfigurovatelné elektrické kluzné přívody

Společnost Deublin uvedla na trh nové řady elektrických kluzných kroužků SRC a SRD pro použití v balicích strojích běžných v potravinářském, nápojovém a farmaceutickém průmyslu a při výrobě dalšího spotřebního zboží.

 

Nové kluzné kroužky typu SRC a SRD tohoto výrobce elektrických kluzných přívodů nabízejí širokou škálu možností, jak uspokojit potřeby konstruktérů a provozovatelů moderních balicích strojů. Tyto nové produkty se vyznačují modulárním, konfigurovatelným provedením obsahujícím až 40 elektrických kanálů; mohou pracovat rychlostí až 250 ot./min, což umožňuje rychlý výběr produktů a celkově kratší dobu potřebnou k výrobě.

Modelová řada SRD-20
Kluzný kroužek SRD-20 je spolehlivý, nákladově efektivní a osvědčený produkt s vynikajícím výkonem pro mnoho aplikací. Díky unikátnímu provedení jde o velmi univerzální kluzný přívod. Tento kluzný kroužek umožňuje efektivní přenos signálu i napájení.
Aplikace: Obalový průmysl, automatizace a otočné stoly. Běžně se používá v balicích, etiketovacích a plnicích strojích a s rotačními přívody.

Modelová řada SRC-30
Kluzný kroužek SRC-30 je spolehlivý, nákladově efektivní a osvědčený produkt, který spotřebiteli nabízí maximální efektivitu z hlediska modularity. Obzvláště je vhodný pro kombinaci s rotačními přívody tekutých médií. Tento kluzný kroužek je určen pro průchod signálu či proudu do 60 A. Svorkovnice na straně statoru i rotoru umožňují jednoduché a rychlé zapojení či odpojení.
Aplikace: Obalový průmysl, automatizace a otočné stoly.

 

Modelová řada SRD-40
Tato řada SRD-40 je určena pro maximální parametry až 99 kanálů, maximální napětí 640 V AC, proud do 60 A, nebo pro signál do 1 A, a datovou komunikaci až do rychlosti 1 GB.
 Aplikace: Obalový průmysl, automatizace, otočné stoly a větrné turbíny. Běžně se používá v balicích, etiketovacích a plnicích strojích a s rotačními přívody.

Moderní procesy balení vyžadují, aby stroje vykazovaly větší výkonnost a produktivitu. V rámci těchto zvýšených požadavků na stroje je potřebné větší množství dat a jejich spolehlivější obousměrný přenos při stále vyšších rychlostech (až 100 Mbps). Kluzné kroužky SRC a SRD společnosti Deublin jsou zkonstruovány tak, aby minimalizovaly jemné nečistoty, které jsou kritické pro integritu přenosu dat, a aby chránily před zvýšeným vlivem elektromagnetického rušení (EMI), které působí v mnoha výrobních prostředích. Všechny modelové řady kluzných kroužků SRC a SRD odpovídají náročným požadavkům.

Ing. Radek Adam, BIBUS
adam@bibus.cz

 
Publikováno: 16. 11. 2020 | Počet zobrazení: 167 článek mě zaujal 32
Zaujal Vás tento článek?
Ano