IBM Rosler murr Schunk

Panasonic se mění na Panasonic Industry

Ve společnosti Panasonic Electric Works, která je klíčovým dodavatelem automatizační techniky a komponentů do všech oblastí průmyslové výroby, dochází k postupnému spojování prodejních kanálů i technické podpory.

 

Jedná se o sloučení všech na průmysl orientovaných divizí, aby bylo možné se ještě více přiblížit potřebám zákazníků a vyhovět jejich požadavkům. Zákazníkům sloučení přinese možnost získat podporu na veškeré produkty značky Panasonic na jednom místě.
Ve čtyřech kategoriích: Přístroje, Energetika & Stavebnictví, Výroba & Automatizace a Komponenty tak budou veškeré produkty od miniaturních relé a kondenzátorů, přes senzory a servomotory až po roboty a osazovací automaty k dispozici pod logem Panasonic Industry.
Celkovou šíři portfolia včetně nového uskupení Panasonic Industry chce firma představit na podzimních seminářích.

Tenké bezpečnostní 6A relé
Mezi inovativní produkty společnosti Panasonic patří nová řada relé SFM, která díky plochému designu s výškou pouhých 7,8 mm poskytuje revoluční krok k budoucnosti technologie bezpečnostních relé.
Toto relé disponuje nuceně vedenými výkonnými kontakty podle ČSN EN 61810-3 spínací 6 A a rozpínací 4 A pro přímou regulaci zátěže. Přes výkonové parametry mohou kontakty ze slitiny stříbra bezpečně spínat i nízkoúrovňová zatížení na úrovni 10 V/1 mA, což je ideální např. pro signalizační elektroniku v železničních aplikacích.
Vysoká odolnost proti nárazům a vibracím ≥ 20 g, nízký přídržný výkon cívky 100 mW, okolní teplota v rozsahu od –40 do +85 °C a zesílená izolace ≥ 5,5 mm (přepětí V = 230 V kategorie III, 6 kV) na straně NO jsou parametry ideální pro všechny druhy bezpečnostních aplikací, jako např. bezpečnostní reléové moduly a řídicí jednotky, bezpečné ovládání pohybu, ovládání výtahu/eskalátoru, železniční signalizace, ovládání dveří vlaku nebo řízení přístupu.

 
Publikováno: 11. 9. 2020 | Počet zobrazení: 783 článek mě zaujal 179
Zaujal Vás tento článek?
Ano