rosler murr Schunk

TOX®-Powerpackage-Pneumaticko-hydraulický pohon s lisovací silou 2 až 2000 kN

Nová příslušenství pro pneumaticko-hydraulické pohony rozšiřují rozsah možných aplikací, zajišťují zvýšení stability procesu a technické dostupnosti.

 

TOX®-Powerpackage je „horký výrobek” z portfolia pohonů firmy TOX® PRESSOTECHNIK, který je každým dnem prověřován v mnoha průmyslových aplikacích. Je pečlivě navržen pro účelné zpracování plechů, montáže komponentů v individuální nebo sériové výrobě. Více než 150 000 pohonů TOX®-Powerpackage celosvětově zajišťuje přesnou lisovací sílu pro aplikace, jako jsou spojování/klinčování, zalisování, lisování funkčních prvků, značení, nýtování, děrování, upínání, tváření a další.
Portfolio tvoří standardní pohony řady Q, řady X a řady X-KT (oddělený multiplikátor), dále speciální pohony řady S a K. Všechny verze pohonů vás ohromí svou robustností, rozsahem lisovacích sil, rychlostí, jednoduchým designem a ovládáním, provozní bezpečností, a to vše bez nutností údržby.
Pohony jsou šetrné k životnímu prostředí. Jsou charakterizovány nízkou spotřebou vzduchu, velmi malým objemem olejové náplně, a tedy i minimálním rizikem úniku oleje. Pohony mají podobný tvar jako pneumatické válce a je velmi snadné je integrovat do konstrukce strojů, lisů, výrobních linek apod. V nabídce jsou např. i speciální vysokorychlostní pohony řady T. Garantovaná životnost pohonů je 10 milionů cyklů v průběhu 12 měsíců.
Abychom byli schopni reagovat na zvyšující se požadavky průmyslu na flexibilitu a všestrannost, jsou pohony TOX®-Powerpackage dále vyvíjeny a optimalizovány. Novinkou je např. inovovaný systém pro nastavení celkového zdvihu, který umožňuje jemné nastavení zdvihu z důvodu různé výšky nástroje nebo tloušťky materiálu a zkracuje čas nutný pro přestavení na minimum.
Další novinkou je vestavěné tlumení střižného rázu ZSD, který se aktivuje 10 mm před koncem celkového zdvihu. Hydraulické tlumení funguje v obou koncových polohách válce, a v podstatě chrání nástroj. Tlumení je nastavitelné vně válce a neobsahuje žádné opotřebitelné díly. V neposlední řadě byla na trh uvedena přestavbová sada pro pohony řady X ze starších verzí 1030 a 2030 na novou verzi 3030. ZVX blok je nahrazen jednoduchým a robustním ventilem s regulátorem tlaku.

www.tox-pressotechnik.com
Foto: TOX® PRESSOTECHNIK

 
Publikováno: 9. 6. 2020 | Počet zobrazení: 858 článek mě zaujal 170
Zaujal Vás tento článek?
Ano