asseco Aimtec murr

Bez mobilu ani ránu – třeba i do sprchy

V přehlídce bizarností ze světa technologií přichází jeden unikát pro skutečné závisláky, kteří se nedokážou od svých elektronických miláčků odloučit ani v koupelně.

 
Zatím museli ze zjevných, především bezpečnostních důvodů, podstoupit v koupelně drastický „absťák“. Tedy až dosud. Novinka v podobě koupelnové sprchové fólie z průhledného plastu nabízí 17 vestavěných vertikálních a horizontálních kapes různých velikostí, do nichž lze zvenčí uložit mobily, tablety, menší monitory či další zařízení. Pak už si mohou pomocí dotekové interakce zevnitř mokrého prostředí bezpečně užívat frmolu na sociálních sítích nebo pouštět hudbu či filmy. Ale také sledovat Netflix nebo Youtube ve sprše nebo ve vaně.
Nepromokavý sprchový závěs spolehlivě zajišťuje, že telefon, tablet nebo chůvička budou drženy v blízkosti úrovně očí. Vzhledem k hmotnosti a tloušťce závěs nevyžaduje např. magnety na spodní straně, aby poskytl potřebnou stabilitu. K dispozici jsou různé velikosti od vysokých pro dospělé až po malé pro děti. Velmi kvalitní materiál je 100% vodotěsný a umožňuje třeba i použití fotoaparátu.
 
Publikováno: 21. 2. 2020 | Počet zobrazení: 1199 článek mě zaujal 278
Zaujal Vás tento článek?
Ano