rosler murr Schunk

Na MSV již po čtrnácté

Společnost SCHUNK, která je pravidelným vystavovatelem strojírenského veletrhu, představí tradičně v hale F osm stacionárních palet, z nichž polovina budou produkty upínací techniky a druhá automatizace a robotické příslušenství.

 
Expozici v pavilonu F (stánek č. 14) zpestří čtyři pohyblivé robotické aplikace, na kterých bude znázorněný především rychlovýměnný systém SWS a široká škála koncových efektorů v kombinaci se známými výrobci robotických ramen. Letošní raritou bude pětiprstá ruka firmy SCHUNK SVH, se kterou si zákazníci budou moci osobně potřást.
Z upínací techniky se lze těšit například na magnetický upínací systém MAGNOS, silový a centrický upínací systém KONTEC KSC, upínací věž SCHUNK se třemi upínacími systémy KONTEC Vero-S, nebo na širokou škálu upínacích čelistí. Z automatizace firma předvede různé lineární moduly, mechatroniku, nejosvědčenější chapadlo PGN-plus-P, kolaborativní chapadla, rychlovýměnný systém SWS, robotické příslušenství a mnohé další.
Po celou dobu konání veletrhu budou zájemcům k dispozici profesionální proškolení zaměstnanci firmy, kteří ochotně zodpoví dotazy, předvedou vše, co bude na místě k vidění, a mohou i pomoci navrhnout řešení přesně na míru nebo jen přátelsky pohovořit.
 
Publikováno: 13. 11. 2019 | Počet zobrazení: 942 článek mě zaujal 187
Zaujal Vás tento článek?
Ano