murr Schunk

Expert Days poprvé v centru dění servisní robotiky

Tradiční dny servisní robotiky Expert Days firmy SCHUNK se poprvé konají v dánském městě Odense.

 

Jde o třetí největší město v Dánsku, které se za poslední roky vyvinulo v evropské centrum dění (hotspot) servisní robotiky. Premiéra tohoto tradičního sympozia v Odense bude od 27. do 28. února 2019.   
Význam spolupráce člověka s robotem v průmyslu razantně roste. Na SCHUNK Expert Days získají návštěvníci kompletní přehled o aktuálních trendech v servisní robotice. Pod heslem „Towards Open Robotics" (Směrem k otevřené robotice) slibuje v pořadí již jedenáctý ročník Expert Days kompletní přehled aktuálních technologií, otázek a trendů servisní robotiky. Mezi řečníky budou mimo jiných Thomas Pilz, ředitel německé firmy Pilz - odborník v automatizaci a bezpečnosti, Niels Jul Jacobsen, obchodní ředitel v Mobile Industrial Robots - dánský výrobce kolaborativních mobilních robotů, dále pak např. Jamie Paik, profesorka na ETH Lausanne (Švýcarský federální technologický institut) a ředitelka místní rekonfigurovatelné robotické laboratoře.
Rozmanitost témat je široká: Zahrnuje od kolaborace člověka s robotem přes humanoidní komponenty a cloudovou robotiku až po mikro- a bioroboty. Toto interdisciplinární sympozium se zaměřuje na výzkumníky a technology, stejně jako na průmyslové společnosti a začínající firmy, ale i na humanitní a společenské vědy, jakož i na finanční společnosti a investory.
Více informací a registrace: expertdays.schunk.com

 
Publikováno: 3. 4. 2019 | Počet zobrazení: 1231 článek mě zaujal 280
Zaujal Vás tento článek?
Ano