its murr Schunk

Pohybový senzor s vysokou hustotou detekčních zón

Nový pasivní infračervený senzor společnosti Panasonic se vyznačuje svou neuvěřitelně malou optikou a dosahem až 17 m. Pokud je senzor instalován v této výšce dosáhne detekční oblast průměru 23,5 m.

 
Speciální konstrukce objektivu s rozšířeným okrajem umožňuje rychlou integraci do aplikací vyžadujících určitý standard IP (např. použitím o-kroužku). Minimální průměr objektivu je 19,3 mm.
Pyroelektrický snímač doplňuje rodinu PaPIR EKMC (spotřeba v pohotovostním režimu 170 μA) pro bezbateriová zařízení a rodinu EKMB (spotřeba v pohotovostním režimu 1; 2 a 6 μA) pro zařízení s baterií.
Čtyřnásobný snímač s velmi vysokou hustotou 128 detekčních zón zaručuje spolehlivou odezvu i na velké vzdálenosti. Detekční oblast je kruhová a symetrická, což zjednodušuje integraci senzorů díky nezávislosti orientace čidel v konečném produktu.
Typickými oblastmi použití pasivních infračervených senzorů Panasonic jsou např. svítidla ve velkoplošných skladech, detektory pohybu ve veřejných a průmyslových budovách, bezpečnostní kamery a pouliční osvětlení.
 
Publikováno: 26. 7. 2018 | Počet zobrazení: 857 článek mě zaujal 169
Zaujal Vás tento článek?
Ano