Schunk

Modlight Illumix: Dokonalé osvětlení v kvalitě denního světla

Zcela nová řada průmyslových svítidel Modlight Illumix, kterou představila společnost Murrelektronik, je rozdělena dle konstrukce a použití do třech skupin: Slim Line, Classic Line a Xtreme Line.    

 
Svítidla díky bezúdržbové LED technologii s dlouhou životností dosáhnou optimálního osvětlení strojů a zařízení v kvalitě denního světla. První skupina světel Slim Line je se svou kompaktní konstrukcí dokonalým řešením pro aplikace ve strojích a zařízeních se stísněnými prostory. Druhá skupina Classic Line je vhodným zdrojem světla do drsných průmyslových podmínek. Díky hliníkovému krytu a 4mm silnému jednotabulovému bezpečnostnímu sklu je jejich integrace ideální téměř do všech klasických strojů a zařízení.
Pokud je potřeba osvítit prostor, v němž se vyskytují např. obráběcí stroje, místo, kde je neustálý kontakt s chladicími a mazacími kapalinami, pak je nejvhodnější volbou skupina Xtreme Line. Její naprostou těsnost zajišťuje vysoký stupeň krytí IP69K. Na tuto skupinu průmyslových svítidel se uživatel může spolehnout i v prostředí s extrémními podmínkami, neboť pracuje i místech s trvalými teplotami do 55 °C.
Oproti halogenovým žárovkám zajišťuje LED technologie svítidel Modlight Illumix vysokou hospodárnost, neboť s výkonem 105 lm/W poskytuje stejné množství lumenů při výrazně nižším příkonu. Navíc LED světla neobsahují olovo ani toxickou rtuť, proto nezatěžují životní prostředí.
Poznámka z praxe: Všechna světla Modlight Illumix lze přímo spínat mnoha různými sběrnicovými moduly společnosti Murrelektronik. Více na: www.murrelektronik.cz
 
Publikováno: 31. 7. 2017 | Počet zobrazení: 1062 článek mě zaujal 162
Zaujal Vás tento článek?
Ano