murr

Supervozík nejen pro komiksové siláky

Za normálních okolností byste k výkonu hodnému Supermana potřebovali speciální oblek populárních superhrdinů nebo přinejmenším výkonný robotický exoskeleton, ale k odtažení 20tunového kamionového návěsu pomocí běžného „paleťáku“ to nebude zapotřebí.

 

Tedy ovšem jen v případě, že tím paletovým vozíkem bude ručně ovládaný elektrický tahač Verhagen Leiden V-Move Trailer Mover XXL. Nenápadný manipulační vozík umožňuje odtáhnout podobný náklad jako dětskou hračku a navíc jej snadno vmanévrovat i do těsného prostoru, nebo s ním projet na přeplněném parkovišti, což je mnohem těžší provést, když jste za volantem kamionu.
Vozík zahrnuje i bezpečnostní zařízení, takže umožňuje nejen snadno řídit mohutný návěs bez rizika naklápění, ale co je ještě důležitější, také jej stejně snadno zastavit. Volitelná výbava obsahuje i palubní vzduchový kompresor, který může být použit pro provoz přívěsu vlastních aerodynamických brzd přívěsu pro další brzdnou sílu navíc, což je pravděpodobně velmi populární volbou. Podstatné však je, že V-Move Trailer Mover XXL umožňuje nákladním vozidlům, které jsou náročné na provoz a údržbu, aby zůstaly na silnici, kde mohou být nejvýnosnější, namísto problematického manévrování na parkovišti.

 
Publikováno: 27. 2. 2017 | Počet zobrazení: 2364 článek mě zaujal 451
Zaujal Vás tento článek?
Ano