its murr Schunk

AMPO stojí na segmentech stability

Již přes 20 let dodáváme originální strojírenské komponenty na český a slovenský trh. Sortiment firmy se zprvu orientoval na segment převodů všech typů a velikostí, od jednoduchých převodů a elektropřevodovek, až po planetové převodovky pro aplikace v těžkém průmyslu a energetice.

 
Díky vývoji trhu nastalo rozšíření portfolia, které požadovala naše klientela. Firma zařadila do spektra svých produktů druhý klíčový segment: komponenty pro stavbu dopravníků, pneumatické prvky, kardany, rotační přívody elektrické energie, vibromotory a kabelové nosiče.
Třetím nosným segmentem stability firmy se stala lineární technika, kterou představují dodávky od nejjednodušších tyčových vedení s kuličkovými pouzdry nebo prismatickými kladkami až po rozsáhlý sortiment přesného lineárního vedení s valivým vedením (kuličkovým nebo válečkovým), k němuž jsou přiřazeny kuličkové šrouby (válcované i broušené). 
Rozhodující pro obchodní firmu bude vždy rychlost a flexibilita v dodávkách, které lze zaručit buď dostatečnou, rychle dostupnou skladovou zásobou, nebo operativní výrobou a montáží. Pro zajištění rychlého splnění potřeb našich zákazníků tak vznikl segment výrobních center: montážní centrum převodovek BONFIGLIOLI, řezací centrum lineárního vedení PMI a obráběcí centrum plastů pro komponenty dopravníků SYSTEM PLAST, které umožňují zkrátit dodací lhůty.
Přehled našich produktů, které vám rádi předvedeme, budeme vystavovat na MSV v Brně. Přijďte se přesvědčit do pavilonu V, do naší expozice 111.

 
Publikováno: 29. 11. 2016 | Počet zobrazení: 1097 článek mě zaujal 206
Zaujal Vás tento článek?
Ano