rosler murr Schunk

20. ročník veletrhu AMPER opět v Brně

Tradiční svátek všech odborníků a fandů z oboru elektrotechniky, elektroniky, automatizace a moderních komunikačních technologií se pomalu blíží. Jubilejní 20. ročník veletrhu AMPER se bude konat v termínu od 20. do 23. března 2012 na výstavišti v Brně.  

 

Na konci roku 2011 překročil počet přihlášených vystavovatelů veletrhu AMPER 2012 významnou hranici a své místo na veletrhu potvrdilo víc než 450 významných společností z tradičních i nových nomenklaturních oborů. Již tradičně se bude prezentovat globální elektrotechnický koncern Siemens, lídr v oblasti jištění elektrických obvodů a zařízení nízkého napětí, společnost OEZ, oblast průmyslové automatizace bude zastoupena společností Turck, Phoenix Contact, Blumenbecker, Omron, B+R Automatizace, Festo, Autocont Kontrol Systems nebo Tecon. Novinky divize Produktů nízkého napětí a dalších divizí představí také světová špička v technologiích pro automatizaci a energetiku – společnost ABB, která získala na veletrhu AMPER 2011 prestižní ocenění ZLATÝ AMPER za první rychlonabíjecí stanici ABB Hermes 1.0 pro stejnosměrné nabíjení elektromobilů.
Z oblasti elektroenergetiky představí novinky v hale P např. společnost Kočí-Valášek, Elcom, Ensto Czech, Labara, Power – Energo, Synflex Elektro, ZPA Smart Energy, Delta Energy Systems, Dribo, Eeika Brno, Axima, Ege, Elba, Elpro – Energo, IBC Solar a další. 
V sekci vodičů a kabelů se bude prezentovat celosvětový výrobce a dodavatel kabelové techniky – společnost Lapp Kabel, významná německá společnost Helukabel, Tyco Electronics Czech nebo například Kabelovna Děčín Podmokly, Hennlich Industrietechnik a další.
V tradičním oboru elektroinstalační techniky a inteligentních elektroinstalací se bude prezentovat ryze česká společnost Kopos Kolín vyrábějící převážně elektroinstalační úložný materiál, dále Enika.CZ, Elko EP, Eleman, Klauke z. Nitsch, Silent – Czech, OBZOR v.d. a další.
Speciální sekce na veletrhu bude věnována společnostem z oblasti zabezpečovací techniky. Novinky představí tradiční český výrobce produktů elektronického zabezpečení budov Jablotron Alarms, dále společnost Abbas, Total Security Systems, Brady, Estelar atd. 
V sekci elektronické součástky a moduly můžete navštívit např. stánek společností Fischer elektronik součástkový distributor, Quittner & Schimek, Official Electronic, Harting, Seno, GM electronic, v oblasti měřicí a zkušební techniky stánky společností Rohde & Schwarz – Praha, "TMV SS", Blue Panther, GHV Trading atd. Zajímavá bude také sekce osvětlovací techniky, kde se budou prezentovat společnosti Vyrtych, Nedelko, Greenlux, Elektrosvit Svatobořice, Elkovo Čepelík a mnoho dalších firem. 

Veletrh AMPER slaví 20 let
Veletrh AMPER se rozvíjí již 20 let. Pamětníci mohou vzpomenout na začátky veletrhu v r. 1993 v pražském Paláci kultury nebo později ve veletržním areálu na Strahově. V roce 2011 byl AMPER pořádán poprvé na Výstavišti v Brně. Spojením jednoho z nejvýznamnějších a nejlépe fungujících výstavišť ve střední Evropě a největšího elektrotechnického veletrhu v ČR i na Slovensku, získalo výstavnictví v tomto oboru naprosto nový rozměr.
Slavnostní galavečer při příležitosti oslav jubilejního 20. ročníku veletrhu AMPER 2012 se bude konat první den veletrhu tj. 20. března 2012 od 20.00 hod. v reprezentačních prostorách Nové radnice Brno.

Možnost přihlásit se na veletrh AMPER 2012 stále trvá. Více informací naleznete na www.amper.cz nebo kontaktujte tým veletrhu AMPER (amper@terinvest.com, tel.: +420 221 992 100).
 

 

 
Publikováno: 13. 2. 2012 | Počet zobrazení: 2327 článek mě zaujal 568
Zaujal Vás tento článek?
Ano