rosler murr Schunk

SEALL v.o.s. nově i v Plzni

Firma SEALL v.o.s. byla založena v lednu 1991. V počátku své činnosti se zabývala výrobou těsnicích prvků pro hydraulické a pneumatické systémy technologií SEAL-Jet. Výrobou těsnicích prvků se úspěšně zabývá dodnes a poskytuje svým zákazníkům standardní i atypická těsnění.   

 

V roce 1993 se SEALL v.o.s. stala distributorem firmy Parker Hannifin Corp., největšího výrobce hydraulických, pneumatických a těsnicích prvků na světě. SEALL v.o.s. je již několik let největším distributorem firmy Parker Hannifin Corp. v České republice a prodej prvků Parker tvoří více než polovinu obratu firmy SEALL. V současné době má společnost provozovny v Chomutově, Praze, Brně, Kroměříži a nově otevřenou pobočku v Plzni. Rozšířením působnosti v tomto regionu chce SEALL v.o.s. poskytovat stejné služby zákazníkům jako v jiných lokalitách ČR.
Na každé z poboček naleznete ParkerStore, specializovanou prodejnu hydraulických, pneumatických a těsnicích prvků. V prodejnách lze obdržet hydraulické a pneumatické šroubení, hadice vyrobené na míru, trubky, čerpadla, motory, válce, ventily, solenoidy, filtry a těsnění.
Ve spolupráci s firmou Parker Hannifin Corporation, která je zároveň předním světovým výrobcem prvků pro filtraci a separaci stlačeného vzduchu a plynů, nabízí firma SEALL v.o.s. dodávky zařízení, projekci a realizaci systémů od filtrace a sušení stlačeného vzduchu až po stanice s vyvíječi dusíku se značkou Parker domnick hunter.
Obchodní, výrobní a servisní činnost firmy není zaměřena pouze na výrobky Parker, ale na všechny přední světové výrobce z oblasti hydrauliky a pneumatiky jako jsou Bosch-Rexroth, japonský výrobce hydrauliky Yuken a řada dalších.
Sortiment doplňují těsnicí prvky GARLOCK, lepidla a tmely LOCTITE a vzduchové chladiče od německého výrobce AKG, specialisty na vysoce výkonné výměníky tepla.
SEALL v.o.s. kromě prodeje výše zmíněných prvků, nabízí také komplexní projekční a výrobní činnost v oblasti nových hydraulických a pneumatických systémů. Nejčastěji jde o hydraulické agregáty, přímočaré hydromotory a pneumotory, jednoúčelové stroje, zkušební standy a hydraulická zařízení, která jsou součástí strojních celků, atd. Při úpravách již existujících strojů a výrobních zařízení nabízí zákazníkům nejen posouzení stávajícího stavu, ale i návrhy řešení modernizace s možností vizualizace pomocí 3D modelování. 
V rámci údržby a servisu jsou využívána k diagnostice systémů nejmodernější zařízení, jako například laserové čítače částic pro stanovení čistoty oleje a přístroje SensoControl pro měření parametrů hydraulických a pneumatických systémů.
Díky 20leté působnosti v oblasti hydrauliky, pneumatiky a těsnění, poskytuje SEALL v.o.s. svým zákazníkům také odborná školení a poradenství, která vychází z dlouholetých praktických zkušeností firemních specialistů.

 

www.seall.cz
 

 

 
Publikováno: 10. 12. 2011 | Počet zobrazení: 3664 článek mě zaujal 686
Zaujal Vás tento článek?
Ano