hnv murr

Svět kovových modelů

Český výrobce kovových modelů aut, společnost Abrex, se soustředila speciálně na česká auta. Jde jak o modely z naší historie, tak také modely ze současnosti.  

 

Ve svém vývoji se stala firma exkluzivním výrobcem pro společnost Škoda Auto. Přesto v široké nabídce je možno najít modely dalších výrobců motocyklů nebo automobilů, jako jsou například modely motocyklů Jawa, nákladní vozy Praga V3S nebo modely závodního tahače Buggyra, který proslavit český jezdec David Vršecký.

Propracované a velmi autentičné modely
Nabídka Abrex obsahuje velmi propracované modely v různých měřítkách, od nejmenšího 1:72, přes zcela jistě nejoblíbenější 1:43, až po větší měřítka 1:24  a sběratelsky velmi oceňované 1:18. Nejširší výběr je ale v měřítku 1:43, kde jsou zastoupeny modely jako např. Laurin & Klement Voiturrete 1905 nebo Škoda Popular Sport Monte Carlo. Z řady automobilů 60. - 90.let např. Škoda Felicia Roadster 1963, Škoda 120L nebo Škoda Favorit. Ze současným modelů si lze vybrat např. model Škoda Octavia 2004, Škoda Fabia II nebo Škoda Yeti. Pro fanoušky motosportu jsou připraveny modely Škoda Fabia S2000 v několika verzích.

Možnost potisku
Pokud firma používá „škodovky“ jako firemní vozy, nabízí Abrex také možnost potisku modelů firemním logem společnosti. Novinkou jsou modely v reklamním blistru, kdy do balení lze umístit kromě modelů dle výběru také kartičku s informacemi o firmě nebo nabídku firmy. Pro více informací: abrex@abrex.cz.
Kompletní výběr nabídky modelů je přes e-shop firmy na www.modely.cz nebo přímo v prodejně Abrex na Václavském náměstí v Praze v Paláci u Stýblů.
 

 

 
Publikováno: 10. 12. 2011 | Počet zobrazení: 5762 článek mě zaujal 929
Zaujal Vás tento článek?
Ano