rosler murr Schunk

Nové temokamery řady Fluke P3

Řada termokamer Fluke P3 poskytuje vysoké technické parametry v cenovém rozsahu podle vašich možností. Řada vychází z osvědčených modelů Ti32 a TiR32 a nové modely mají označení Ti27, TiR27, Ti29 a TiR29.   

 

Řada P3 přináší prověřené, praktické a plně výkonné modely pro široký rozsah diagnostických aplikací, které jsou navrženy pro použití v nejtěžších průmyslových podmínkách. Všechny modely se vyznačují vynikající kvalitou zobrazení, pohodlným ovládáním jednou rukou a jednoduchým uživatelským rozhraním.

Vynikající kvalita obrazu
Nejlepší teplotní citlivost mezi průmyslovými diagnostickými termokamerami a výborná optika v kombinaci s vysokým rozlišením displeje poskytují nejostřejší obraz.

Pohodlné ovládání jednou rukou
Zamíříte, ukazováčkem zaostříte a prostředníčkem stisknete spoušť. Stiskem palce pak zvolíte třeba obraz v obraze a navíc nahrajete hlasový komentář.

Vysoce odolné provedení Torture Tested TM
Než vezmete termokameru Fluke do své ruky, nám před tím z rukou vypadne … Jen termokamery Fluke jsou navrženy tak, že vydrží pád ze 2 m.

Fluke IR-Fusion®
Přesné sesouhlasení viditelného a infračerveného obrazu umožňuje jedině termokamerám Fluke přesně prolnout oba obrazy a lépe tak diagnostikovat problémy.

Není pokroku bez pohodlného použití
Největší technologický pokrok termokamer Fluke je patrný z jednoduchosti pořízení termogramu a jeho snadné analýzy.

Výměnné objektivy
Výměnné širokoúhlé objektivy a s IR-Fusion® kompatibilní teleobjektivy rozšíří aplikační využití termokamer Fluke.
V dodávce je vše potřebné pro okamžité zahájení práce:
-    Termokamera řady Fluke P3
-    Program SmartView pro analýzu a dokumentaci
-    Paměťová karta SD 2GB
-    Čtečka paměťových karet pro přenos termogramů do PC
-    Odolný pevný kufřík a měkká brašna
-    Poutko na levou nebo pravou ruku
-    Dva  Li-Ion výměnné akumulátory
-    Síťový napáječ a externí nabíječ akumulátorů
-    Návod k obsluze

Termokamery řady Fluke P3 využijí všichni profesionálové, kteří se zabývají údržbou, odstraňováním poruch, preventivní a prediktivní diagnostikou. Použití tyto termokamery najdou u průmyslových nebo komerčních elektrikářů i údržbářů vytápění, klimatizace a vzduchotechniky. Nezastupitelné místo mají pro energetické auditory a při rekonstrukcích a sanacích.
Modely řady Fluke P3 se uplatní ve všech průmyslových výrobách, ať je to hutnictví, strojírenství, petrochemie, výroba plastů, skla, stavebních hmot i potravin. Nepostradatelné jsou v energetice, ve stavebnictví a při údržbě komerčních objektů, nemocnic, škol a obytných budov.

Získejte zdarma výměnný objektiv!
Do 30. 9. 2011 dostanete ke každé termokameře řady P3 teleobjektiv nebo širokoúhlý objektiv zdarma!

www.fluke.cz
 

 

 
Publikováno: 10. 12. 2011 | Počet zobrazení: 2749 článek mě zaujal 646
Zaujal Vás tento článek?
Ano