murr Schunk

Nový High-Tech katalog šroubení

V novém „nerezovém“ katalogu ”INSTRUMENTATION” společnosti Schwer Fittings jsou sjednoceny všechny informace které se týkají témat: aseptická šroubení, šroubení Ecotube, šroubení se dvěma svěracími prstenci – U2, fitinky pro orbitální svařování a VC – šroubení.   

 

Specializovaný katalog o téměř 200 stranách obsahuje řadu produktových variant, technických rozměrů a příslušných informací pro správnou montáž a použití. Vedle vyobrazení a technických výkresů nabízí tento katalog spoustu variant jednotlivých produktů a velmi dobře poslouží konstruktérům, technikům a nákupčím jako vodítko při řešení technických problémů. Tato šroubení mají své použití v bio a farmaceutickém průmyslu, chemii a nejrůznějších High-Tech aplikacích.
V produktové řadě Clino® nabízí Schwer Fittings mimo jiné, následující varianty spojení: aseptická šroubení (DIN 11864), aseptické fitinky pro orbitální svařování (DIN 11865) a trubky (DIN 11866), svěrná šroubení (DIN 32676) a aseptické ventily a armatury. Program šroubení se dvěma svěracími prstenci – U2 zajistí těsná spojení v oblastech vysokých tlaků i vakua. Skupina VC – šroubení nabízí velmi kvalitní  přesná šroubení s metalickým těsněním pro nejčistší mnohostranná použití. Ideální užití fitinek pro orbitální svařování je tam, kde jsou kladeny vysoké nároky na prostorovou zástavbu a vysokou čistotu.
Nový High-Tech katalog “INSTRUMENTATION” doplňuje stávající souborný katalog se 460 stranami, v němž jsou obsaženy produkty z nerezavějících ocelí: fitinky, armatury, šroubení se zářezným prstencem a hadicové armatury. Katalog, jako i ostatní katalogy je možno najít na internetových stránkách: www.schwer.cz.

 

www.schwer.cz
 

 

 
Publikováno: 18. 10. 2011 | Počet zobrazení: 3621 článek mě zaujal 761
Zaujal Vás tento článek?
Ano