murr Schunk

Centrální mazání snižuje náklady

Významným hráčem na trzích v České a Slovenské republice v oblasti dodávek techniky pro mazání ložisek je odštěpný závod CEMATECH obchodně-výrobní společnosti Hennlich Industrietechnik, spol. s r. o.  

 

Moderní cesta k mazání strojů vede přes napojení mazaných míst na centrální mazací systém. V dlouhodobějším časovém horizontu toto opatření přináší snížení provozních nákladů. Je prokázáno, že se prodlužuje životnost ložiska, a tím i celého stroje, pokud je do něj mazivo přiváděno v malých dávkách v krátkých časových intervalech. To u ručního mazání prakticky není možné docílit. Díky centrálnímu mazání se snižují náklady na náhradní díly, na opravy, na prostoje, na pracovní sílu v podobě manuálních mazačů a na mazivo.
Možnosti centrálního mazání jsou velice široké. Na jeden mazací systém je možné napojit jeden i více strojů, linky, dokonce i celý provoz se stovkami až tisícovkami mazaných míst.
CEMATECH poskytuje komplexní služby – od technického poradenství a návrhu systému, přes dodávku komponentů, montáž a uvedení do provozu, až po servis a dodávku náhradních dílů. K dispozici máme komponentovou základnu a know-how největšího světového výrobce komponentů centrálních mazacích systémů, americko-německé firmy LINCOLN.
Našimi klienty jsou firmy působící téměř ve všech odvětvích průmyslu.
Portfolio našich produktů a služeb dále doplňují dodávky komponentů mazací a garážové techniky. Více na www.hennlich.cz/cematech.
 

 

 
Publikováno: 18. 10. 2011 | Počet zobrazení: 3579 článek mě zaujal 771
Zaujal Vás tento článek?
Ano