Schunk

Největší terminál Audi v ČR

Pod označením Auto Jarov Kunratice se 18. listopadu otevřelo zcela nové prodejní a servisní místo značky Audi pro české zákazníky. Jde o jeden z největších terminálů Audi ve střední a východní Evropě a největší v ČR.  

 

Začátek akce se datuje do října roku 2012, kdy vznikl územní plán. Vlastní stavba byla započata o dva roky později, tj. v říjnu 2014 a o další rok, opět v říjnu 2015 bylo dílo dokončeno v celkové investici cca 180 mil. korun.  Nové dealerství je prvním autosalonem značky Audi v ČR s prezentací vozidel na dvou vnitřních podlažích a kryté střešní ploše. Celkem bude vystaveno 24 modelů. V suterénu objektu je umístěno parkoviště, z něhož je terminál propojen tunelem se sousedním autosalonem značky Volkswagen.
Architektonicky progresivní stavba vyjadřuje hodnoty značky Audi a zákazníci budou mile překvapeni jak z příjemného prostředí při výběru nového modelu Audi, tak i z využití rozsáhlých poprodejních služeb od servisu a údržby až po prodej na míru střiženého příslušenství. Progresivní koncepci dokládá rovněž kompletní servisní vybavení pro elektrickou mobilitu.
Novinkou je prodejní koncept Audi Sport Center pro zájemce o vysokovýkonné sportovní vozy. Jde o první realizaci prodejního centra Audi Sport v ČR. V této sekci budou prezentovány vrcholné modely Audi RS a vlajkový model Audi R8, s nimiž se mohou zájemci seznámit i během předváděcích jízd. K dispozici budou odborně vyškolení prodejci a samozřejmostí je také exkluzivní servis pro tyto vozy.
 „Po sedmi letech se dealerská síť Audi v Česku dočkala významného rozšíření. Kunratický terminál je největším autosalonem s největším počtem prezentovaných vozidel značky Audi v ČR. Zaujme nejen svou velikostí, ale i exkluzivitou, protože jako první v ČR přichází s prodejním konceptem Audi Sport, v němž se odráží úzký vztah značky Audi k motoristickému sportu,“ říká Tomáš Velek, ředitel divize Audi společnosti Porsche Česká republika.
Hlavní cílovou skupinou kunratického terminálu jsou soukromí zákazníci, a tomu odpovídá realizovaná nejnovější koncepce mobiliáře a vybavení interiéru, logistické řešení a inovativní servis, který je kompletně vybaven pro elektrickou mobilitu. Otevřením nového showroomu vzniklo až 50 nových pracovních míst.
 

 
Publikováno: 24. 2. 2016 | Počet zobrazení: 1564 článek mě zaujal 219
Zaujal Vás tento článek?
Ano