Schunk

Nové logistické centrum v Hamburku

V hamburské průmyslové zóně Billbrook, v bezprostřední blízkosti nynějšího výrobního závodu a sídla společnosti Still, vznikne do jara 2017 nové logistické centrum Still. 

 

Objem investic na nový komplex dvou hal s pronájemní plochou cca 27 000 m2 se pohybuje kolem 30 mil. eur. Projekt navrhla,vytvoří a realizuje hamburská firma ECE, která se specializuje na průmyslové stavby. Na logistické centrum už společnost Still uzavřela dlouhodobou pronájemní smlouvu.
Flexibilní, inovativní a blízko výrobního závodu – to jsou vlastnosti, proč se nové logistické centrum  stane pro Still těžištěm budoucí vnitropodnikové logistiky. Sloučí se zde oblast skladu velkých dílů a oblast expedice vozíků, které dosud sídlily v průmyslové zóně decentralizovaně.
Tímto infrastrukturním projektem podtrhne Still svou vedoucí pozici na trhu v oblasti inteligentního řízení vnitropodnikových materiálových toků a posílí kompetenci v oblasti inteligentně propojených výrobních koncepcí ve vlastní firmě, což přinese výhody zákazníkům na celém světě.
 

 
Publikováno: 19. 2. 2016 | Počet zobrazení: 1279 článek mě zaujal 217
Zaujal Vás tento článek?
Ano