Schunk

Řešení pro široké využití

Pro evropský trh rozšířil výrobce manipulační techniky Baoli Material Handling Europe své portfolio skladové techniky. Představil širokou škálu nových elektrických paletových vozíků s kapacitou nosnosti od 1 do 2,5 t. 

 

Jednotlivé modely jsou navrženy pro využití v širokém spektru charakteru provozu, od nakládky a vykládky kamionů, až po maloobjemové a velkoobjemové logistické provozy. Většina typů nabízí volitelnou výklopnou plošinu a ochranný rám pro řidiče, umožňující bezpečné a pohodlné ovládání stroje a to i na velké vzdálenosti.
Nové elektrické vozíky s nosností od 1 do 1,6 t disponují komponenty od prověřených dodavatelů a technikům tak zajišťují snadnou údržbu a snižují náklady provozu. Jsou vybaveny např. řídicími jednotkami Curtis nebo řídicí konzolou Rema. Také pohonný systém AC a technologie CAN BUS zajišťují nízké náklady na údržbu. Různé verze stožárů umožňují celou řadu využití s výškami zdvihu až do 6 m.
V základním provedení jsou vozíky vybaveny bateriemi s různou kapacitou provozu od 85 až do 375 Ah. K dispozici jsou také bezúdržbové baterie. Indikátor vybití baterie s automatickým omezením či odpojením baterie z provozu chrání baterii před podbitím a prodlužuje tak její životnost. Vestavěná nabíječka poskytuje vysokou autonomii. Boční výměna baterie dostupná u paletového vozíku EP25-N01 umožňuje rychlou výměnu baterií mezi pracovními směnami. Ergonomická konzole a ideální rozložení platformy vozíku, umožňuje malý poloměr otáčení pro snadnou obsluhu i ve stísněných prostorách. Pro přesnou manipulaci je ve volitelné výbavě k dispozici systém elektrického řízení (EPS).
 

 
Publikováno: 19. 2. 2016 | Počet zobrazení: 1262 článek mě zaujal 242
Zaujal Vás tento článek?
Ano