Schunk

Nové etikety zobrazující teplotu

Specialista v oblasti identifikace, společnost Brady, rozšířil své portfolio o nové etikety s variabilním zobrazováním teploty. Jde o nákladově efektivní řešení pro zobrazování teploty balení potravin a zdravotnických potřeb nebo dílů během výzkumu, oprav i údržby.

 

I během výpadku proudu jsou nové etikety s reverzibilním zobrazováním teploty schopny sdělovat momentální teplotu jakéhokoli dílu. Rychle dokážou upozornit na teplotu, která není vhodná k zahájení další fáze testování výrobků, provádění údržby, zpracování potravin či použití zdravotníky. V portfoliu firmy jsou i etikety s nereverzibilním zobrazováním teploty, které zaznamenávají maximální nebo minimální teplotu dosaženou na podkladu, čímž upozorňují na výrobky či díly, kde je poškození či narušení nejvíce pravděpodobné.
Etikety zobrazující teplotu mohou sledovat různé rozsahy teplot, k dispozici jsou ve více tvarech a barvách. Modely s reverzibilním zobrazováním teploty nabízejí rozsah teplot od 0 do 100 °C a momentální teplotu nebo horký či studený stav jsou schopny sdělovat změnou barvy. Ireverzibilní etikety zaznamenávají jednu nebo více maximálních teplot až do 210 °C tak, že neustále mění barvu. Pro individuální potřeby zákazníka lze sledované teploty upravit.
Novinka disponuje patentovaným lepidlem, které zabraňuje odlepení etikety i od znečištěného nebo nerovného podkladu. Ale pro optimální zobrazení teploty se doporučuje lepit etikety zobrazující teplotu na suchý a čistý povrch.
 

 
Publikováno: 19. 2. 2016 | Počet zobrazení: 1228 článek mě zaujal 217
Zaujal Vás tento článek?
Ano