Schunk

Terminál pro montáž do manipulačních vozíků

Nejvýkonnější a velmi odolný počítač VC80, který představila společnost Zebra Technologies, je určený pro montáž do vozidel, manipulačních vozíků nebo jeřábů. Počítač využívá operační systém Microsoft Windows Embedded Standard 7 nebo Windows 7 Professional a je připravený i pro operační systém Windows 10. 

 

Obsluze zpřístupňuje prakticky libovolnou aplikaci ze světa klasických osobních počítačů. Navíc umožňuje i mobilní přístup k desktopovým aplikacím, a zajišťuje tak vyšší produktivitu. Může být použit jako stacionární zařízení např. u dopravníkového systému, u brány překladiště nebo jako mobilní pracovní kiosek. VC80 je optimalizovaný i pro mrazírny, disponuje systémem chytrých teplotních čidel, které využívá pro řízení svého vyhřívání a ochraně proti vnitřní i vnější kondenzaci.
Počítač umožňuje snadnou instalaci na různé druhy vysokozdvižných vozíků, malé tahače i jeřáby a je určený pro provoz i v nejobtížnějších vnitřních i venkovních prostředích, včetně skladů, distribučních center, letišť, přístavů a nádraží. Přepravní a logistické firmy mohou efektivně využít bezdrátové schopnosti počítače a bezproblémově se během práce propojit s požadovaným systémem. Novinka je vhodným řešením pro příjem, vychystávání, balení, dopravu, překládání a doplňování zboží i materiálu.
 

 
Publikováno: 19. 2. 2016 | Počet zobrazení: 1327 článek mě zaujal 204
Zaujal Vás tento článek?
Ano