Schunk

Vozíky pro převoz dvou palet

Kompaktní ručně vedené elektrické vysokozdvižné vozíky EJD 118 a EMD 118 ve flotile Jungheinrich jsou nejen obratné, ale svým rozsáhlým volitelným vybavením zajišťují vyšší efektivitu používání.

 

EJD 118 - je lehký dvoupaletový zakladač, který dokáže zvedat břemena o hmotnosti až 1800 kg, dosáhne do výšky 2,1 m a umožňuje rychlé nakládání a vykládání nákladních automobilů. Může se pochlubit minimálním poloměrem otáčení a velmi nízkou konstrukční výškou. Díky volitelné technologii Li-Ion a volitelným pohonem SilentDrive lze naplno využít hospodárnost a tichý provoz tohoto flexibilního vozíku.
EMD 118 - umožňuje efektivní dvoupaletové stohování. Tento kompaktní mono-sloup disponuje nosností 1800 kg a výškou zdvihu 1520 mm. Je určen pro úzké oblasti skladů a prodejen. Díky průhlednému krytu sloupu a zaoblenému krytu baterie může obsluha snadno kontrolovat prostor před vozíkem. Dobrý výhled na vidle, náklad a směr pojezdu umožňuje vyšší rychlost manipulace se zbožím při zachování bezpečnosti provozu.
Oba vozíky jsou konstruovány pro dvoupaletové stohování a díky kompaktním rozměrům se s nimi velmi snadno manipuluje ve stísněných prostorech.
 

 
Publikováno: 19. 2. 2016 | Počet zobrazení: 1224 článek mě zaujal 203
Zaujal Vás tento článek?
Ano