Dvojice tradičních průmyslových veletrhů je na obzoru

Vídeňská metropole bude opět po dvou letech hostit návštěvníky dvou významných mezinárodních veletrhů, jejichž brány se otevřou 10. května příštího roku. Odborné veletrhy: SMART AUTOMATION Austria (automatizace a pohony, 10. - 12. 5. 2016) a INTERTOOL (strojírenství, obrábění kovů a inovace v průmyslu, 10. - 13. 5. 2016).  

 

Veletrhy nabídnou pro české i slovenské firmy nové exportní šance, nové obory, nový balíček Reedstarter a využití dotačního programu podpory marketingu pro malé a střední firmy. Dále také 3D prezentace a intenzivní osobní kontakty pro obchod a inovace, a to nejenom v Rakousku.
Tradičně jsou ve středu pozornosti veletrhu obráběcí stroje, nářadí a nástroje a vybavení a systémy kompletního procesu výroby. Poprvé budou navíc vedle klasických oborů, jako kontrola kvality, povrchové úpravy, měření a testování, hydraulika, komponenty, součástky a příslušenství a průmyslový software, inženýring, strojírenství a obráběcí technika, zastoupeny v rámci speciální expozice robotické systémy, zakázková výroba, ochrana životního prostředí a manipulační a skladovací technika.
Pro veletrh INTERTOOL připravuje agentura CzechTrade společnou účast firem. Zvažují se možnosti pro prezentaci různých technologických odvětví českého průmyslu, včetně oboru nanotechnologií. Připravuje se také společný stánek pro obce a regiony České republiky, které mají zájem o prezentaci investičních nabídek a průmyslového a inovačního potenciálu v Rakousku. Svoji účast na tomto stánku již potvrdilo např. město Třebíč. Umístění této expozice se plánuje ve foyer A s možností katalogové prezentace pro menší a střední firmy z dalších oborů z České republiky.
České a slovenské firmy a organizace, které ještě nevystavovaly na veletrzích Reed Exhibitions v Rakousku, mohou využít velmi lukrativní nabídku Reedstarter, včetně 30 % slevy z výstavní plochy (při objednání stánku od 6 do max.24 m2 ). Tímto způsobem se cena za 1 m2 nevybavené výstavní plochy pohybuje kolem 100 Eur/m2.  Dále pro české malé a střední firmy doporučujeme využít dotační program podpory Marketing.
Pro registraci a další informace ohledně účasti na společném stánku nebo samostatném stánku na veletrzích INTERTOOL a SMART AUTOMATION Austria 2016, kontaktujte výhradní zastoupení veletrhů:
Schwarz & Partner, spol. s r.o.
Benediktská 5/691, 110 00 Praha 1
Lenka Kotllárová
tel.: +420 603 278 654, veletrhy@sp.cz, www.sp.cz

Megaveletrh pro megatrh jihovýchodní Asie
Bangkok, 23. - 26. 11. 2016
Tradiční veletrh METALEX v Thajsku se jako největší a nejrozsáhlejší akce průmyslových technologií a inovací s důrazem na strojírenství a kovoobrábění může stát pro české podnikatele kontaktní platformou pro dalších devět zemí ASEAN –  Brunej, Filipíny, Indonésii, Kambodžu, Laos, Malajsii, Myanmar, Singapur a Vietnam. Odhaduje se, že trh průmyslových technologií v zemích ASEAN se bude dynamicky rozvíjet. Zahraniční kancelář CzechTrade v Thajsku uvažuje o společném stánku českých firem.

Výstavní plocha: 46 000 m2,
Vystavovatelé: 2700 obchodních značek, 4000 nových strojů a technologií, 9 národních expozic,
Návštěvnost: více než 70 000 odborníků,
Souběžné veletrhy: SHEET METALEX, Biretech, TUBETech a WELDING,
Souběžné akce: kongres METALEX a METALEX Nano Forum.
Opět doporučujeme českým firmám využít dotační program podpory Marketing.
Více informací na www.metalex.co.th nebo v češtině na www.sp.cz/metalex.html.
Další informace u výhradního oficiálního zastoupení veletrhu METALEX pro ČR a Slovensko - Schwarz & Partner, spol. s r. o.

METALEX 2016, Vietnam
Zahraniční kancelář CzechTrade ve Vietnamu upozorňuje české firmy na osvědčený exportní model „společný stánek s Czechtrade“ na tomto vietnamském veletrhu.
Vystavovatelé: 500 obchodních značek z 25 zemí,
Návštěvnost: v roce 2014 kolem 15 000 odborných návštěvníků,
Českým menším a středním firmám doporučujeme využít dotační program podpory Marketing.
Tato veletržní akce je zaměřena na obráběcí stroje, zařízení a technologie kovoobrábění pro zdokonalení výroby. Více na www.metalexvietnam.com nebo v češtině na www.sp.cz/metalexvietnam.html.

MEGABUILD 2016, Jakarta, Indonésie
17. - 20. 3. 2016
Odborný veletrh nejnovějších technologií, řešení, materiálů a designu pro stavebnictví a stavební průmysl v Indonésii.
Veletrh nabízí 6 hlavních segmentů:
- dveře a okna,
- střechy a podlahy,
- koupelny a kuchyně,
- design a osvětlení,
- technické zařízení budov, elektrotechnika, mechanika, inženýring pro stavebnictví a stavební průmysl,
- správa budov, bezpečnost stavebních objektů, včetně protipožárních technologií.
Více na www.megabuild.co.id. Pro další informace kontaktuje výhradní oficiální zastoupení veletrhu MEGABUILD pro ČR a Slovensko – Schwarz & Partner spol. s r. o.
 

 
Publikováno: 9. 12. 2015 | Počet zobrazení: 956 článek mě zaujal 166
Zaujal Vás tento článek?
Ano