rosler murr Schunk

Revoluční CR systém Carestream HPX-PRO

Systém nové generace CR HPX-PRO je navržen pro vysokou kvalitu, zvýšenou produktivitu a extrémní přenositelnost. Jde o lehký, přenosný CR zobrazovací systém, který lze okamžitě nasadit. Vysoce kvalitní snímky vyrábí velmi rychle s využitím nové metody singlepass, tj. skenování/mazání. 

 

Zařízení obsahuje nové uživatelské rozhraní a je navrženo tak, aby jeho nastavení a zobrazování zvýšilo uživatelům produktivitu rychle, s možností dávkového režimu, i v extrémních provozních podmínkách. Nové softwarové nástroje také podporují rychlou analýzu obrazu a uživatelsky zvyšují rychlost přenosu obrazu a okamžité sdílení obrazu.
HPX-PRO je nejmenší, nejlehčí systém CR navržen speciálně pro NDT použití. S ergonomickou rukojetí, vážící pouhých 16 kg může být snadno použitelný v terénu.
PRO-Flexibilita: HPX-PRO lze ovládat z hlavního napájení (110 V / 220 V) nebo pomocí společné 24V baterie.
HPX-PRO-Software: V jádru HPX-PRO je nainstalován Carestream INDUSTREX Software s novým zjednodušeným uživatelským rozhraním tak, aby umožnil rychlou práci.
Na rozdíl od přípravy práce s časově náročnější konvenční filmovou radiografií bude uživatel se zařízením HPX-PRO připraven na pracovní den během několika minut namísto hodin a v náročném výrobním prostředí bude pracovat rychleji.
PRO-Reporting : V kombinaci s nástrojem INDUSTREX Software, pomůže uživateli CR systém HPX-PRO dokončit pracovní den mnohem dříve a s vyšší produktivitou. Vytvořením opakovaně použitelných vlastních formulářů si obsluha ušetří čas. Jakmile bude mít všechny své expozice naskenované a vyhodnocené, jedním kliknutím vytvoří výstup pro zákazníka.
HPX-PRO  rozšiřuje řadu CR systémů pro NDT a posouvá technologii kontroly o další podstatný krok vpřed.

Labino Pegasus UV Led 
Novinka v nabídce LABINO, UV LED světlo Pegasus, je určeno pro přímou inspekci při fluorescenční magnetické kontrole pomocí JHO.
Proud indukovaný magnetickým polem zapne UV světlo Pegasus a to zůstává zapnuté i po ukončení magnetizace. Pegasus je vybaven i bílým světlem pro vizuální kontrolu.

Labino MidBeam Aerospace  
Přístroj Labino MidBeam Aerospace je ruční lampa, mimořádně kompaktní velikosti, s Ø pouzdra pouhých 3,15 palce (8 cm)! Je speciálně navržená tak, aby splňovala požadavky pro letecký průmysl.
Rozdíly mezi MidBeam Aerospace a klasickým MidBeam světlem jsou následující:
- zaručená intenzita pod 4500 μW / cm2,
- bez bílého světla LED pro po inspekci,
- delší provozní doba baterie, více než 3 hodiny.

MidBeam Aerospace je k dispozici jako bateriová nebo síťová. Síťový model váží pouhých 440 g a model bateriový o 120 g více, celkem 560 g. Nízká hmotnost a kompaktní rozměry usnadňují práci. Každý MidBeam se skládá ze 4 LED diod, které nabízejí velmi dokonalý paprsek. Tlačítko Start poskytuje okamžitý výkon. Umístění baterií (uvnitř pistolové rukojeti) dělá ergonomii jednotky stabilní. Světlo je napájeno dvěmi bateriemi a další dvě jsou k dispozici jako rezervní. Teplo generované z LED diod je odváděno pomocí mechanického chladicího systému, tím pádem nejsou potřeba žádné větráky. MidBeam je 100% bez UV-B a LED nevytváří téměř žádné viditelné světlo. To je v souladu s ASTM UV-A intenzity a vlnové délky specifikací pro FPI a MPI.

Praktická zkouška výše představených novinek předčí očekávání.
Dodávky, servis a poradenství pro ČR a SR zajišťuje smluvní partner Carestream NDT a Labino, společnost K-technologies, s.r.o., www.k-technologies.cz
 

 
Publikováno: 5. 10. 2015 | Počet zobrazení: 1812 článek mě zaujal 380
Zaujal Vás tento článek?
Ano