its murr Schunk

Vylepšená řada H-1

Hyundai Motor přišel s modernizovanou řadou víceúčelových modelů H-1, které dostaly vylepšený vnitřní design a rozšířenou výbavu. Obě varianty, skříňová H-1 Van a 8místní H-1 Tour, mají nyní nové prvky komfortní, praktické a bezpečnostní výbavy.

 

Vylepšení tohoto lehkého užitkového modelu se projevilo na přístrojové desce a panelu přístrojů. Přibyl nový 2,8“ displej LCD s multifunkčním ovládáním na volantu, elektricky sklopná vnější zpětná zrcátka a chlazená schránka před předním sedadlem spolujezdce a také nové multimediální systémy a komfortní prvky výbavy. Přepracovaná je středová konzole a v nabídce je i 7“ dotykový displej pro navigaci a zadní kameru. Firmy jistě ocení nový, hospodárnější motor objemu 2,5 l s přímým vstřikováním common rail (splňuje emisní normu Euro 6), který může být propojen se samočinnou převodovkou.
Skříňová verze má poháněná zadní kola a nabízí dostatečný prostor pro malé i střední firmy, model H-1 Tour poskytuje i při plně obsazených sedadlech zavazadlový prostor o objemu 851 l.
 

 
Publikováno: 1. 9. 2015 | Počet zobrazení: 1731 článek mě zaujal 308
Zaujal Vás tento článek?
Ano