its murr Schunk

Novinky v systému Autotracer

Ve svém systému na prověřování historie vozidel zavedla společnost Cebia další služby pro zájemce o koupi ojetého vozu. Kromě komplexního prověřování nabízí nově pojištění, financování, prodej vozu prostřednictvím aukce, nabídku alternativních vozidel, zabezpečení vozidla a chystá i nabídku servisních služeb. 

 

Systém Autotracer se tak stává komplexním on-line nástrojem poskytujícím všechny služby, které motorista potřebuje při koupi ojetého vozidla. Aktuálně byla spuštěna akce pojištění zdarma na dobu koupě vozidla. „Jde o akci poskytující povinné ručení zdarma na dobu vyřízení nákupu vozidla. Většina motoristů se totiž domnívá, že mohou odjet od prodejce bez sjednaného vlastního povinného ručení. Zjistili jsme, že toto je jeden z častých omylů, které se dějí při nákupu vozidla. Proto nyní ve spolupráci s pojišťovnou UNIQA nabízíme zákazníkům, kteří si prověří vůz v našem systému na www.zkontrolujsiauto.cz, jednoduchou možnost, jak si toto pojištění sjednat zdarma na dobu dvou týdnů. Zákazník se tedy nemusí při nákupu vozidla na místě rozhodovat o výběru správné pojistné smlouvy s ročním pojistným,“ uvedl Martin Pajer, ředitel společnosti Cebia.
Financování a prodej
Nově je v nabídce také výhodné financování bez poplatků s nadstandardními službami. K úvěru od společnosti Essox dostane zákazník zdarma prověření historie vozu v systému Autotracer, vzorovou kupní smlouvu, základní prohlídku vozidla a další služby. Při prodeji vozidla je zase v nabídce možnost využít prodej formou internetové aukce, které zatím nebyly využívány motoristy při prodeji soukromých aut. Prodávající tak má možnost dosáhnout nejvyšší možné tržní ceny tím, že jej nabídne téměř 600 zájemcům, kterými jsou většinou autobazary z celé ČR. Tento transparentní, rychlý a efektivní způsob prodeje vozidel dosud využívaly především leasingové společnosti a celá řada velkých firem.
Alternativní vozy
S velkým zájmem se setkala nabídka již prověřených vozidel s alternativním pohonem. „Zákazníkovi jsme schopni nabídnout vozidla odpovídající tomu, které zadal do našeho systému k prověření. Podle VIN totiž poznáme značku, model, rok výroby i palivo vozidla a nabídneme mu řadu vozidel podobných, ale možná lepších a prověřených,“ vysvětlil Martin Pajer.
Po koupi si většinou nechá motorista vozidlo zkontrolovat v servisu, vyměnit provozní kapaliny a pod. Proto bude již brzo v nabídce systému Autotracer zajištění servisních služeb autorizovanými i neautorizovanými servisními sítěmi přímo v místě bydliště zájemce, navíc s konkrétní zvýhodněnou nabídkou určitých služeb.
 

 
Publikováno: 1. 9. 2015 | Počet zobrazení: 1594 článek mě zaujal 281
Zaujal Vás tento článek?
Ano