Rosler murr Schunk

Vytváření vztahů, kombinování výhod Rittal na průmyslovém veletrhu v Hannoveru

Na letošním, v Evropě nejvýznamnějším, průmyslovém veletrhu v Hannoveru (Hannover Messe) představí společnost Rittal svou produktovou nabídku – a svou přidanou hodnotu pro zákazníky v oblastech IT a průmyslu – pod heslem „Naše zkušenosti, vaše výhoda“. 

 

Rittal a sesterské společnosti Eplan, Cideon a Kiesling budou prezentovat své inovativní produkty a řešení – a vysvětlí, jak tato řešení mohou firmám pomoci zefektivnit jejich procesy v hodnotovém řetězci v souladu s německou iniciativou „Industry 4.0“. Navíc společnost Rittal představí nový produkt, který zákazníkům pomůže snížit jejich náklady.
Společnosti skupiny Friedhelm Loh Group, Eplan, Cideon, Rittal a Kiesling nabízejí vysoce pokročilá řešení, která zlepšují procesy hodnotového řetězce v době M2M a inteligentních továren (v Německu označované jako „Industry 4.0"). Společnostem se podařilo spojit své výhody pro dosažení jedinečné synergie ve prospěch jejich průmyslových zákazníků. M-CAD a E-CAD data (RiCAD 3D, Eplan Data Portal), výkonné softwarové nástroje (Eplan Electric P8, Eplan Pro Panel, Rittal Therm a Rittal Power Engineering), automatizace a M2M technologie významně zvyšují efektivitu.
Společnost Rittal bude rovněž prezentovat svůj program technologických partnerů pro modulární systém Ri4Power. Tato iniciativa podporuje mezifiremní spolupráci umožňující návrh a realizaci rozvaděčů v souladu s normou IEC 61439. I v roce 2015 budou přední společnosti jako ABB, Eaton, Emerson, GE, Inotec, Janitza, Siemens a Trips pokračovat v rámci tohoto programu ve spolupráci s Rittalem.
Dále předvede výhody svého systému rozvaděčových skříní TS 8 – jehož bylo vyrobeno již více než 10 milionů kusů a je používán v 90 % průmyslových odvětví po celém světě. Navíc Rittal představí své novinky pro oblast rozvodu proudu – například nový 185mm systém přípojnic – a v oblasti chlazení rozvaděčů – LCP (liquid coo-ling package).
Významnou součástí nabídky společnosti Rittal, která bude rovněž prezentována na hannoverském veletrhu, je i oblast IT infrastruktury, bez které jsou nemyslitelné návrh a realizace plně automatizované výroby uváděné v rámci iniciativy „Industry 4.0". Ucelené portfolio obsahuje celou řadu komponent, systémů a řešení pro škálovatelnou a flexibilní IT infrastrukturu – od IT rozvaděčů až po datová centra.
V rámci hannoverského veletrhu bude společnost Rittal přítomna i na dalších třech prezentačních plochách: společný stánek s Eplan a Phoenix Contact (hala 8, stánek D28), Tec-toYou (hala 11, Pavilion) a Forum Industrial Automation (hala 14, stánek L17). Sesterské společnosti Eplan a Cideon se budou prezentovat na stánku D18 v hale 7.

O společnosti
Česká společnost Rittal Czech, s.r.o. je dceřinou společností Rittal GmbH & Co. KG, světového výrobce systémových řešení pro výrobu rozvaděčů, rozvod proudu, průmyslovou klimatizaci a IT infrastrukturu, včetně softwaru a služeb. Systémová řešení nacházejí uplatnění ve všech oblastech průmyslu, včetně strojírenství, IT a telekomunikací.
Široké produktové portfolio společnosti zahrnuje kromě jiného i komponenty pro kompletní řešení modulárních a energeticky účinných datových center včetně inovativní bezpečnostní koncepce a fyzického zabezpečení dat a celé systémové IT infrastruktury.
Společnost Rittal byla založená v roce 1961 a vyrábí své produkty v 11 výrobních závodech. Je celosvětově zastoupena prostřednictvím 64 dceřiných společností a 40 obchodních zastoupení. S více než 10 000 zaměstnanci je největším členem skupiny Friedhelm Loh Group. Celá skupina FLG zaměstnává přes 11 500 zaměstnanců a v roce 2013 dosáhla obratu 2,2 mld. Eur. Pro další informace na: www.rittal.cz a www.friedhelm-loh-group.com.
 

 
Publikováno: 14. 5. 2015 | Počet zobrazení: 2415 článek mě zaujal 496
Zaujal Vás tento článek?
Ano