asseco Aimtec murr

Na silnice se vrátila česká navigace “be-on-road”

Po více než roční přípravě nové architektury navigačního software, přišla zpět na trh navigace „be-on-road“ dostupná na mapových podkladech Navteq.   

 

Navigační systém české provenience nabízí jednoduché, uživatelsky vstřícné prostředí a možnost přesného naplánování trasy, a to za ceny výrazně příznivější než srovnatelná konkurence.

Kromě standardní verze jsou k dispozici i různé „příležitostné“ speciální edice jako zimní či valentýnská apod., které obsahují navíc netradičně připravovaná prostředí pro ovládání navigace. Pro vybrané regiony je navigace k dispozici včetně funkce „traffic intelligence“, která při plánování cesty bere do úvahy i aktuální stav dopravy v dané oblasti.
Nová architektura systému umožňuje nejen vysokou spolehlivost a odpovídající rychlost na téměř jakémkoli druhu zařízení, ale především poskytuje tvůrcům možnost dalšího rozvoje k plné 3D navigaci. K silným stránkám produktu patří i to, že navigace je schopna pracovat jak v prostředí americké GPS, tak i ruském Glonasu.
Na zařízeních umožňujících GPRS komunikaci lze využívat i různé nadstavbové služby jako je např. aktuální počasí či kurzy měn. Autoři chtějí v této oblasti umožnit vývoj i externím vývojářům a brzy lze tedy zřejmě očekávat další zajímavé doplňkové služby a aplikace.
 

 

 
Publikováno: 23. 5. 2011 | Počet zobrazení: 4110 článek mě zaujal 905
Zaujal Vás tento článek?
Ano