asseco Aimtec murr

Špičkové multimediální řešení pro domácnost

Revo 100 v elegantním designu propojí multimediální obsah na všech domácích počítačích i mobilních zařízeních a zprostředkuje připojení k internetu.  

 

Počítač je vybaven aplikací Acer clear.fi, která běží v domácí síti. Automaticky zjistí veškerá přítomná domácí zařízení, umožní intuitivně vyhledat a sdílet veškerý multimediální obsah v okolí. Propojí veškerá zařízení v síti – smartphone, notebook, netbook, HD mediální přehrávač, osobní počítač a dokonce i domácí paměťové zařízení. 

Acer Revo 100 lze postavit ve svislé poloze do stojanu nebo položit vodorovně jako běžné spotřební elektronické zařízení. Tenký inovativní RevoPad je bezdrátové ukazovací zařízení, které pracuje ve dvou režimech. Stisknutím tlačítka přepínače lze změnit RevoPad na dotykovou klávesnici nebo získat vícedotykové ukazovací zařízení s možností přesouvat kurzor a intuitivními pohyby prstů prohlížet, otáčet a měnit velikost obrazu.
Počítač je osazen dvoujádrovým procesorem AMD Athlon II Neo a vybaven grafickým řešením příští generace NVIDIA ION, které zajišťuje zobrazení v plném vysokém rozlišení 1080p. Dodán může být s interním televizním tunerem i vypalovacími mechanikami DVD nebo optickou mechanikou BD Combo. Je vybaven až 4 GB pamětí DDR3 a pevným diskem s velkou kapacitou 750 GB. K větší flexibilitě přispívají tři USB porty a víceformátová čtečka paměťových karet, připojení k pevné a bezdrátové síti a předinstalovaný 64bitový operační systém Windows 7 Home Premium.
 

 

 
Publikováno: 23. 5. 2011 | Počet zobrazení: 3924 článek mě zaujal 908
Zaujal Vás tento článek?
Ano