IBM Rosler murr Schunk

Výkonný pikoprojektor s okamžitou projekcí

Ultrapřenosný pikoprojektor doplňuje nabídku projektorů společnosti Acer. Model C112 disponuje neobyčejně nízkou hmotností, malými rozměry a hlavně zbaví nutnosti nosit sebou notebook s kabely.   

 

C112 váží pouhých 220 g, měří jen 137x91,5 mm a je dodáván s volitelnou externí baterií, která dosahuje až dvouhodinové výdrže. Sledovat multimédia na promítací ploše lze od 38 cm až do 254 cm ve formátu 16:9. Diky kontrastu 1000:1 a rozlišení WVGA 854x480 je zabezpečená projekce velmi kvalitního obrazu.

Pikoprojektor spojuje technologii DLP s technologií LED lampy a tím dosahuje podstatně vyšší kvality obrazu. LED lampu není nutné ani měnit, protože její životnost dosahuje až 20 000 h. Navíc ve srovnání s běžnými lampami je snížená spotřeba o 30 %.
Integrovaný port USB umožňuje připojit flash disk nebo laptop a ihned promítat. Technologie  SmartFormat navíc podporuje mnoho formátů obrazu.
U projektorů se může postupně projevit blednutí barev a obraz získá žlutavý či nazelenalý odstín. S využitím technologie ColorSafe a DLP je dosaženo zabránění zkreslení barev i při dlouhodobém používaní. Funkce Quick Start zase umožňuje používat projektor za 15 sekund od zapnutí a stejně rychle lze skončit.
Na čip DLP pikoprojektoru je poskytována 5letá záruka a na lampu jednoletá bez omezení počtu provozních hodin.
 

 

 
Publikováno: 23. 5. 2011 | Počet zobrazení: 4456 článek mě zaujal 1286
Zaujal Vás tento článek?
Ano