Schunk

STASTO Automation je spolehlivým obchodním partnerem, který v ČR působí v oblasti automatizace již více než 20 let

STASTO spojuje komplexní nabídku produktů v oblasti pneumatických prvků, průmyslových armatur a automatizace, vše MADE IN EUROPE. 

 

Společně s technickou podporou a prvotřídním servisem tak dodáváme kvalitní komplet služeb a produktů. Potvrzením našeho fungování je ratingové hodnocení AA - Vynikající v rámci CZECH Stability Award. Firma STASTO tak opakovaně patří mezi nejstabilnější firmy v ČR.
Náš dobře známý produktový katalog obsahuje více než 20 000 položek a jako v jeho každém vydání zde naleznete ceny v CZK, potřebné základní informace o produktech a pár dalších zajímavostí, které se dozvíte po otevření a prolistování.

Řízení EF2 pro otočné stoly s pevným počtem poloh

Jednoduchá a rychlá manipulace
Otočné stoly WEISS jsou známé svým kvalitním zpracováním, spolehlivostí a svou dlouhou životností. Díky unikátnímu uživatelskému rozhraní, fungujícímu na principu zobrazení webové stránky, pozvedá řízení EF2 uživatelský komfort ovládání otočných stolů s pevným počtem poloh. Nyní je uvedení do provozu intuitivnější a hlavně jednodušší než kdy dříve.

Intuitivní obsluha 
Náš nový software elegantně spojuje intuitivní navigaci pro uživatele s velmi sofistikovaným systémem. Díky integrovanému webovému rozhraní mohou být všechna nastavení řízení EF2 ovládána pomocí standardního internetového prohlížeče. Není třeba žádný speciální software. Proto je stůl schopný perfektně fungovat ve velmi krátkém čase a pro zapojení do výroby není třeba speciálně školených pracovníků.

Hardware a Software - jeden koncept
Díky faktu, že otočný stůl, řízení i software pocházejí od jednoho výrobce, výsledný celek funguje zcela bez komplikací. Rozměry řízení jsou redukovány na minimum. To umožňuje jeho variabilní umístění v rozvaděčové skříni. Další výhodou nového řízení je jeho široká kompatibilita s různými druhy zapojení. FELDBUS komunikace může být realizována buď pomocí Profibus nebo Profinet připojení. SIL2 je sériově integrováno - SIL3 je k dodání na přání.

Optimální výkon
Řízení EF2 je nezávislé na řízení kompletního JÚS a i díky tomuto konceptu je možno stůl řídit optimálně pro další „krok" celého stroje. START signál může být vyslán nezávisle na dokončení celého kroku JÚS, díky tomu jsme schopni zkrátit taktovací čas celého zařízení.

Bezúdržbový provoz
Díky použití řízení EF2 jsou elektromechanické stoly firmy WEISS prakticky bezúdržbové. V kombinaci stolu s pevným počtem poloh a řízení EF2 zvyšujeme garanci na tento komplet na celé 4 roky.
Při použití řízení EF2 odpadá nutnost kontrolovat nebo nastavovat brzdu každých přibližně 1,5 milionu taktů a případný náběh po nouzovém odstavení proběhne hladce a bez problémů. To výrazně snižuje mechanické opotřebení vnitřních částí.

STASTO: Dodavatel pneumatických prvků „Made In Europe"

Vysoce kvalitní pneuválce a příslušenství
Díky dlouholetému partnerství a našim zkušenostem v oboru pneumatiky a automatizace jsme schopni nabídnout nejen výtečný koncový produkt, ale i celkové řešení, které je zákazníkovi ušité na míru. V naší nabídce sortimentu najdete vše pro sestavení pneumatického obvodu. Od základních pneumatických prvků, jako jsou standardní ventily a válce, přes normované prvky, až po naprosté speciality, například speciální nerezové válce vhodné pro aseptické provozy třeba v potravinářství či farmacii, nebo vícepístnicové válce pro speciální aplikace.
Víme, že krátké dodací lhůty jsou pro naše zákazníky velmi důležité, proto jsme schopni velké množství sortimentu expedovat ještě v den přijetí zakázky a díky tomu má zákazník standardní zboží k dispozici již druhý den po objednání.
Zakládáme si na osobním přístupu a dobrých vztazích nejen se zákazníky, ale také se svými dodavateli. Proto je velkou výhodou úzké spolupráce našich dvou firem fakt, že náš italský dodavatel je schopný v krátké době reagovat na naše specifické poptávky a díky své střední velikosti a flexibilitě výroby jsou i jeho dodací lhůty velmi krátké
 

 
Publikováno: 3. 3. 2015 | Počet zobrazení: 1261 článek mě zaujal 279
Zaujal Vás tento článek?
Ano