OnRobot Schunk

Jednoduchá a spolehlivá konfigurace

Nástroj Festo Design Tool 3D pro bezchybnou konfiguraci a objednání pneumatických systémů přináší systémové moduly jako komplexní balíček pod jedinou položkou objednávky. Tento rychlý, spolehlivý a efektivní konfigurační software Design Tool 3D snižuje riziko chyby při návrhu a objednávání systémových modulů. 

 

Až dosud bylo vždy při výběru a objednávání pneumatických pohonů určité zbytkové riziko. Konstruktér musel postupně pracovat s mnoha jednotlivými součástmi a vkládat je do své CAD sestavy jednu po druhé. Dlouhý seznam drobných položek skýtá značný potenciál případných chyb. Festo Design Tool 3D umožní pracovat s celou sadou navzájem správně přiřazených dílů jako s jedinou položkou v objednávce, na dodacím listu, ve skladu i na montáži. Úspory se tak projeví nejen při konstrukci, ale i v nákupu, logistice a na montáži.

Více jistoty
Nový software znamená více jistoty a spolehlivosti. Tento rychlý a efektivní konfigurační nástroj poskytuje pohodlný způsob návrhu a výběru standardních válců s veškerým vybavením s exportem do všech běžných formátů CAD.
Design Tool 3D pro pneumatické systémy reálně snižuje množství práce potřebné na vytvoření sestavy, a proto Vám ušetří čas a námahu. Současně se výrazně snižuje riziko vzniku chyb při sestavování rozpisky a objednávání jednotlivých částí.

Rychlá instalace, jednoduchý výběr
Tento nástroj můžete v několika málo krocích nainstalovat na svůj počítač a ihned začít používat. Umožňuje nejen snadný výběr požadovaného pneumatického pohonu, ale také na něj automaticky umístí vybrané příslušenství v souladu s Vašimi požadavky.
Po rychlém vytvoření sestavy zbývá se rozhodnout, zda požadovat namísto běžné rozpisky jednotlivých dílů buď tzv. PrePack (balíček s jediným objednacím číslem, obsahující všechny požadované díly) nebo dokonce celek smontovaný přesně podle čerstvě vytvořeného modelu CAD. Festo Design Tool 3D vytvoří v nákupním koši internetového obchodu příslušnou objednávku požadované sestavy pod jedinou položkou. Při dodržování tohoto postupu se můžete vyhnout neúmyslným chybám v zadávání kódů do rozpisky a v nejrůznějších odkazech mezi jednotlivými složkami v softwaru CAD. Tento postup také snižuje množství práce potřebné ve všech následujících návazných odděleních.

Šetří čas a práci
Ať už jde o inženýry, nákupčí, montážní techniky nebo skladníky, nový konfigurační software Festo Design Tool 3D nabízí všem větší jistotu a spolehlivost a snižuje jejich pracovní zátěž. Jednoduchý grafický přehled příslušenství, automatické bezchybné umísťování požadovaných dílů, eliminace potřeby stahování jednotlivých modelů a efektivní způsob, jakým může být objednávka přijata jako jediná položka s jedinečným identifikačním číslem do objednávky - to vše snižuje riziko potenciálních chyb v konfiguraci a šetří čas v rámci celého řetězce tvorby hodnot.
Dodávka jediného celku zjednodušuje práci v mnoha etapách projektu a navíc šetří životní prostředí menšími nároky na obaly. Ať už zvolíte dodávku smontované sestavy nebo balíček se sadou jednotlivých dílů, bude Vaše práce jednodušší a spolehlivější. Softwarový nástroj Festo Design Tool 3D je nyní k dispozici ve 20 zemích, včetně ČR. Stačí kliknout na: www.Festo.com/FDT-3D.
 

 
Publikováno: 3. 3. 2015 | Počet zobrazení: 1033 článek mě zaujal 243
Zaujal Vás tento článek?
Ano