OnRobot Schunk

Efektivní zastavení díky novému zarážkovému válci DFSP

Nejsilnější zarážkové válce DFSP, jaké kdy společnost Festo vyvinula, zvládnou o 200 % větší sílu nárazu než předchozí modely. Disponují výrazně lepšími parametry než zarážkové válce STA/STAF. Snadno odolávají radiálním a nárazovým silám při manipulaci s materiálem, v jednoúčelových strojích, obráběcích strojích a v automobilovém průmyslu.

 

Válce DFSP jsou vhodné zejména pro aplikace jako je oddělování, zastavení nebo indexování. Volitelný vnitřní závit se středicím otvorem může navíc sloužit k upevnění individuálních nástrojů a doplňků. Prodloužené ložisko pístnice umožňuje přesnější polohování, volitelná pojistka proti pootočení nabízí další zvýšení spolehlivosti.
Konstrukce DFSP válců vychází z kompaktních válců ADN. Jde o nejvýkonnější ze základních zarážkových válců na trhu. Použití pístu složeného jen ze 3 částí a speciálního ložiska pístnice jsou ceny válců DFSP velmi atraktivní, o špičkových parametrech a dlouhé životnosti ani nemluvě.
Široká škála jeho variant je vhodná pro mnoho aplikací. Zarážkové válce DFSP jsou nabízeny v různých velikostech i rozsazích zdvihu, lze je použít jako jednočinné, dvojčinné nebo dvojčinné vysouvané pružinou.
 

 
Publikováno: 3. 3. 2015 | Počet zobrazení: 1059 článek mě zaujal 234
Zaujal Vás tento článek?
Ano