IBM Rosler murr Schunk

Hodinky bez vodotrysku, ale s pokerem

Klasické pořekadlo o “hodinkách s vodotryskem” už není příliš aktuální. Do hodinek lze už namontovat nejrůznější věci, ale skutečně mistrovský kousek se podařil v hodinářské velmoci. 

 

Švýcarský hodinář Christophe Claret do svých výrobků zabudoval lahůdku pro hazardní hráče: před třemi lety představil hodinky 21 Blackjack, které umožňovaly zahrát si stejnojmennou karetní hru, po kterých následoval model Bacarra a nyní doplnily “hazardní” kolekci hodinky Poker. Do 45mm titanového pouzdra se podařilo jejich tvůrci vměstnat celý balíček 52 karet pro partii Texas Hold’em. Kromě možnosti hrát proti mechanickému „dealerovi“ ve strojku, může nositel unikátních hodinek na nich hrát poker i s trojicí hráčů najednou. Každý má pro své dvě karty vlastní okénko s mřížkou, která (pokud se na ciferník dívají ze správného úhlu) zakrývá ostatním hráčům výhled na karty. Mimo privátní okénka hráčů se pak na ciferníku nachází i trojité pro flop a další dvě pro turn a river.
Komplikovaný strojek složený z celkem 655 částí a 72 kamenů je v podstatě rozdělen na dvě části, z nichž jedna zajišťuje chod časomíry, a druhá je určena pro pokerovou aplikaci. Navíc je v hodinkách na zadní straně instalována i ruleta napojená na rotor hodinek. A ještě drobnost: kromě sázek do hry si musíte připravit ještě nějakých 4 mil. Kč na samotné hodinky z 80kusové limitované série.
 

 
Publikováno: 6. 2. 2015 | Počet zobrazení: 2617 článek mě zaujal 604
Zaujal Vás tento článek?
Ano