its murr Schunk

Jednotky pro chlazení hydraulických olejů

Parker Hiross, dceřiná divize společnost Parker Hannifin, představila na brněnském strojírenském veletrhu řadu strojních chladičů hydraulických olejů. Jde o jednotky Hyperchill Plus konstruované podle nejnovějších poznatků v oboru nízkokapacitního chlazení s ekologickými chladivy.

 

Chlazení oleje je nezbytnou součástí hydraulických okruhů obráběcích strojů, lisů, výrobních center i např. zařízení na vstřikování plastů. Spolehlivý odvod tepla je důležitý pro veškeré technologie využívající okruh s hydraulickou kapalinou. Životnost chladicího systému i jednoduchá obsluha jsou klíčové pro zajištění nepřetržité výroby, podílí se na optimalizaci celého procesu, efektivitě a výrobních nákladech.
Nová řada kompaktních strojních chladičů se vyznačuje bezpečným a spolehlivým provozem v nejrůznějších pracovních podmínkách. Jednotky jsou konstruovány pro přesné a pečlivé ovládání teploty oleje podle požadavků výroby. Díky dostupnosti širokého sortimentu příslušenství a doplňků jsou chladiče plně flexibilním řešením, které vyhovuje většině potřeb hydraulických olejů a řezacích kapalin využívaných na chlazení. Chladicí výkon nové řady jednotek je od 2 do 24 kW, což je požadovaná kapacita odpovídající většině potřeb na chlazení hydraulických olejů. V průběhu výroby je každý stroj Hyperchill Plus na jednotlivých montážních a kalibračních místech pravidelně testován, aby byla zaručena jeho spolehlivost a dosažení požadovaných parametrů.
 

 
Publikováno: 27. 12. 2014 | Počet zobrazení: 1585 článek mě zaujal 319
Zaujal Vás tento článek?
Ano