zoomatech murr Schunk

Transit Center krátí časy servisních oprav

Před koncem června předvedlo české zastoupení automobilky Ford novinářům krátkou prezentaci úspěšnosti konceptu Transit Center v dealerstvích značky. Jde o nadstandardní službu pro současné i potenciální majitele užitkových vozů Ford.

 

Předváděcí akce se konala v prostorách dealerství Ford auto Motol Beni  v obci Ořech. Centrum je vybaveno kompletním portfoliem modelové řady Transit od nejmenšího modelu Courier až po největšího zástupce model Transit ve všech karosářských provedeních včetně Transit podvozků a speciálních úprav. Služba je nastavená tak, aby každá oprava trvala co nejméně, aby majitelé užitkových modelů Ford trávili v těchto servisech co nejméně času a mohly co nejrychleji plnit své přepravní úkoly na silnicích. Výhodou této služby je prostor a rychlost oprav včetně servisního vybavení na opravy všech dostupných modelů užitkových Fordů. Každé centrum disponuje velkou parkovací zónou pro klienty s užitkovými modely, servisní místa jsou dimenzovaná i pro největší karosářská provedení Transitů včetně zvedáků a speciálních pracovišť. Otevírací doba byla rozšířená z pracovních dnů i na sobotní dopoledne. Klienti najdou vše pod jednou střechou, včetně široké nabídky příslušenství.  
Zájemci mají možnost porovnat nejen staticky na jednom místě nejširší nabídku užitkových vozů na trhu od nejmenšího modelu Courier přes Ford Ranger až k největšímu Fordu Transtit, ale vyzkoušet je i při testovacích jízdách.
Poprvé bylo Transit Centre v ČR představeno v roce 2006 v rámci jednorázového programu Ford Servis. O čtyři roky později byl vytvořen komplexnější program se speciální podporou pro vybrané dealery. Letošní představení vývoje a úspěšnosti centra pro užitkové fordy bylo v rámci rozšíření modelové řady užitkových modelů, do kterých spadá Ford Ranger a celá flotila užitkových Transitů.
 

 
Publikováno: 25. 9. 2014 | Počet zobrazení: 1958 článek mě zaujal 415
Zaujal Vás tento článek?
Ano